Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Ramo, tinem legatura. Eu stiu exact unde e. In principiu dupa tesatura, vis-a vis de spalatoria BIBI.
Cine mai vrea ne intalnim in centru si facem galerie, da? Hai Oana, Ralu, Nusha, Mexxa, Darria, Kriss? Eu fac galerie, cine vrea sa vina?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

hai ma leah da-o incolo de treaba noi stam aici cu sufletul la gura si asteptam sa vedem poze cu tine miresica si suntem convinse ca vei avea o nunta ca in povesti si tu te descurajezi chiar acum??

nu se poate...ce daca nu vin nu stiu cati prieteni??!! asa,si?!! nu vin sa fie sanatosi ca doar n-o sa-i rogi sa vina...si iti maizic ceva...si la noi au fost cativa care au zis ca s-ar putea sa nu vina sau ca nu vin din diverse motive si ne-am trezit cu ei

ca sa nu-ti mai zic ca mie mi-au venit vreo 40-50 de persoane mai mult decat ne asteptam ...vineri inainte de nunta stiam ca vin 175-180 si au venit peste 220 de nu mai aveau astia de la restaurant locuri la mese si nici mese sa aduca iti dai seama ca innebuneam cand venea sefu de sala si ne zicea ca nu mai are locuri nu mai are tacamuri si tot asa...imi venea sa inchid usa

hai capul sus si da-i inainte ...starea asta ti se trage de la stres ...lasa-le pe toate sa decurga in mod normal si va fi bine

daca biserica este cea de care zic fetele langa spalatoria bibi sau mai bine zis langa liceul cfr eu vin ca doar stau langa bazar si nu am mult de mers

asa ca eu is prezenta...doar sa nu se intample ceva intre timp...sau sa nu fiu in iasi

dar pana atunci mai vorbim


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Foarte bine!
Deci pana acum prezent: Lili, Nusha si Ramo. Cine mai vine? Ca dupa aia iesim la un suc, nu?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Fetelor,

Va multumesc din suflet pentru sprijin si pentru incurajari. Am gasit aici pe forum suflete calde si dispuse sa ma asculte, cum n-am gasit in viata reala. Iar la Biserica va astept cu drag, este chiar cea de vizavi de spalatoria bibi, dupa Tesatura, iar cununia e la ora 17.00. Daca iesiti la plimbare, si ajungeti si acolo, mi-ar face placere sa va simt alaturi de mine, cu sufletul, asa cum ati fost si pe acest forum.

Pentru voi: si multi pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata!
I`m In! Numai sa nu sa intervina ceva intre timp..pe 1 iunie e ziua finului nostru de cununie, insa nu stiu cand isi face ziua.
La ce ora si unde? Nu prea stiu unde vine Socola..dati-mi si mie detalii..daca nu, o sun pe Nusa si o stresez cu intrebari



Vine bebe
Burtik
Cristina17+

ps.acum am vazut explicatiile lui Leah..am dibuit-o acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lyla spune:

Desi sunt recent venita printre voi si intru destul de rar pe forum (timpul care nu ajunge bata-l vina)mi-as dori sa va cunosc si sa fim alaturi de Leah la cununia religioasa..Sper sa nu intervina nimic in ziua respectiva.Oricum tinem legatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

daca sunt in iasi merg negresit. numai ca nu pot sa stiu de pe acuma daca voi pleca sau nu, uneori ne hotaram si cu 2 zile inainte.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Stabilit: Lili, Nusha, Ramo, Cristina.
Lyla welcome, si da te asteptam si pe tine cu drag!
Vrem sa va auzim: Ralu, Darria, Oana!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

kriss tu tre sa vii draga oricum ca esti cu burtica si sa ne molipsesti si pe noi(cele care vor)

lyla normal ca tre sa vii si tu





INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Fac tot posibilul sa vin! deja ma stie barbate-miu de nebuna ce sunt cu intalnirile fetelor de pe DC!botezuri, nunti, iesiri la suc...
Asa o sa le cunosc si pe Lili si Ramo personal, ca nu am avut ocazia!
Cine e doritor,il molipsesc fara probleme! Maine mergem la medic sa il vedem pe cel mic, sper sa nu fie probleme, sa fie sanatos!



Vine bebe
Burtik
Cristina17+

Mergi la inceput