Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

un sfat de la mine (in special pt Leah, ca ea urmeaza) este sa imparti sarcini clare celor din jurul tau. bine ar fi sa stie ei exact dinainte ce au de facut. eu stiam perfect scenariul, dar ceilalti nestiindu-l, nu ma ajutau deloc decat daca tipam in gura mare ce si cum... la un moment dat, inalte de intrarea in biserica ... caram 3 sacose dupa mine.... acuma depinde si de cat de saritori sunt cei din jurul tau... dar e mai bine ca totul sa fie pus la punct si din acest pct de vedere.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ramo si eu vreau poze de la nunta. O sa-ti las si adresa mea de mail daca mi le poti trimite acolo ar fi super. Si nu in ultimul rand " Casa de piatra"!
Leah iti urez si tie " Casa de piatra"si multa fericire! Si n-are sens sa te stresezi, o sa vezi ca o sa iasa asa cum ai visat. Eu cu o zi inainte am avut ceva emotii ca a inceput sa fie agitatie prin casa, dar pt asta am dormit foarte bine si in noaptea dinaintea nuntii si am fost fresh toata ziua nuntii ( ca la noi sunt nunti de zi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kykufukyka spune:

salut,Ramonika vreau si eu sa vad cateva poze de la sala ca s curioasa cum arata aranjata pt o nunta.mercik mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

lasati-mi adresele voastre de email si va trimit. nu vreau sa fac pozele cu mutrele noastre publice...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kykufukyka spune:

salut,vreau si eu sa vad o poza de la sala cum e aranjat desigur numai daca vrei...o zii frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by kykufukyka

salut,vreau si eu sa vad o poza de la sala cum e aranjat desigur numai daca vrei...o zii frumoasa.


sigur, numai ca am scris mai sus ca am nevoie de adresa ta de email.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ramo ti-am trimis mai sus adresa mea de mail, cand poti, da si la mine niste poze sa-mi clatesc ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ramo ti-am trimis mai sus adresa mea de mail, cand poti, da si la mine niste poze sa-mi clatesc ochii.


trimit diseara, acuma-s la serviciu si pozele le am pe calc de acasa.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ramo super faine poze si sala a fost foarte frumos aranjata! Merci de pozici!

Mergi la inceput