Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

TATA SI FIUL ..au niste costume de ceremonii foarte frumoase.

Incearca acolo sa cauti pt sotul tau!

Spor si liniste

Iulica

Floricica lu' Taticu'

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551117007&security=ZavRUA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by iulissa

TATA SI FIUL ..au niste costume de ceremonii foarte frumoase.

Incearca acolo sa cauti pt sotul tau!

Spor si liniste

Iulica

Floricica lu' Taticu'

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=551117007&security=ZavRUA


corect! sotul meu si-a luat de acolo un costum super fain.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor va contrazic cu tata si fiul...am trimis si eu un prieten acolo sa-si ia costum si a fost zilele trecute cica n-au marfa deloc aveau cateva costume si alea obosite si cica primesc marfa peste 2 luni

iulissawelcome back!!!vii sambata si tu cu noi>?


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Nusha scumpa, as veni cu mare drag dar sambata lucrez pana la 14 si dupa vreau sa ma odihnesc putin pentru o nunta la restaurant Cotnari la care mergem sambata seara...aaa...am si programare la salon.


Va doresc la toate o intalnire frumoasa, frumoasa..si daca am o portita vin si eu....la 17.00 este nunta, iar biserica o stiu ca este f aproape de biroul meu.

Va pup dragelor, multa fericire nevesticilor si viitoarelor miresici frumoase!

Iulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Buna!
Uf, a mai trecut o zi plina de alergatura si am reusit intr-un final sa gasim costum. Am fost la Tata si fiul si intr-adevar nu prea aveau marfa, dupa multa alta alergatura am gasit un costum superb la Alb si Negru, ce-i drept cam in afara bugetului, dar cand l-am vazut cat de incantat era, am trecut si peste asta.
Am gasit si cufar, cam mic, dar la cati invitati am, nu cred ca o sa dea pe-afara.
Azi am avut ultima lectie de vals, a fost extrem de obositor, dar sper sa ne descurcam, pana la urma n-o sa fie niciun profesor pe acolo sa vada ca fac eu pasii gresiti.
Am luat carton pentru plicurile de pus pe masa, m-au dus niste prieteni nu stiu pe unde la ce depozit si l-am luat super ieftin, l-am dus undeva sa mi-l taie in coli A4 (era in coli mari) si sa mi-l biguiasca in doua locuri, ca sa il impaturesc usor tip plic. Am rezolvat-o si pe asta si m-am mai linistit.
Maine ma epilez, vineri am manichiura si tot maine trebuie sa fac claca de facut si scris plicuri cu niste prieteni, o sa ma mai relaxez putin.
Urati-mi multa rabdare ca de asta am cea mai mare nevoie.
Va pup si va astept cu mare drag la Biserica daca o sa puteti ajunge!

Leah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

iulissa si eu ma bucur sa te revad aici. Daca poti sa vii, macar sa ne vedem, ar fi super!
Leah totul va iesi bine, ai sa vezi.
Toata lumea - ne vedem sambata, da?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ei, la tatal si fiul a fost al meu acum vreo 2 luni si a gasit marfa. daca nu au marfa acuma, nu stiam, ca nu am fost de curand pe acolo, nu m-a interesat. oricum, bine ca ati gasit pana la urma.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Fete dragi, nu ajung la Leah..finul nostru a facut deja rezervare la restaurant pt. maine la 16...Azi pleaca la Chisinau sa isi ia nevaasta si se intorc maine..
Imi pare foarte rau..mi-am dorit si imi doresc sa va vad foarte tare..
Leah, iubita, iti doresc o nunta ca-n povesti, sa fiti fericiti si sa va iubiti!! Nu lasa grijile si micile neplaceri sa iti umbreasca cea mai frumoasa zi din viata voastra!



Vine bebe
Burtik
Cristina19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Leah: sa fiti fericiti si tot ce va doriti sa se indeplineasca
Casa de piatra
Maine lasa grijile deoparte si profita din plin de cele cateva ore de miresica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Acum sa facem strigarea: cine vine si cine nu. Sa vedem daca ne adunam sa mergem la biserica.
Prezent: Lili - Nusha - Ramo, nu?
Asteptam inca confirmari!!!

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput