De pe forum adunate si inapoi....date

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

quote:
Originally posted by dede

Cine nu are batrani sa-si cumpere:



Ah, dede, pun io mina odata pe tineee! Luati-l de pe mine ca-l omooor!

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Din ciclul: "Eu sunt mic, nu stiu nimic"

Korinna: "In rest nu prea stie sa planga...asa...mai mult tipa."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maudi spune:

din ciclul "pe Univers il cheama Ben si este, evident, american":

Gabitu, nou venit, Romania, la Intimplari paranormale: "Cand acel sufelt ajunge aici (a se citi in burtica mamei) este asteptat de catre un grup de ingeri si o explozie gen un imens Big Ben are loc"

gabitu, nu daaaa prea tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Omu' nebun si saitu' sanatos:
Marina6 : "Eu una am vrut sa vad de sunt singura nebuna din univers care intra pe acest site destinat copiilor sanatosi ..."

Aberatia de TOT:
Marina6 : "Tot mi-am format o mica idee despre tot si sa stiti ca totul e intotdeauna inspre bine(asta o spun ca sunt eu tare suparata acum ) ma scuzati..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:



Marina6

<<Mie imi place sa vb mai mult cu barbatii nu cu femeile .....ele sunt mai mincinoase si vorbesc cam mult nu gluma ....eu nu mai apuc sa zic nimic .......>>
<<....si sunt sigura totusi ca mai aberez si eu ...dar credeti-ma ca am la hormoni in mine acum ....ca nici nu ii puteam pronunta cand i-am citit cu voce tare>>

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5878&SearchTerms=te



Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

"Eu sint Cami, am 38 ani si sint mämica a 2 copii, a unui motan si a unui sot:" (http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8815)

Mamica a 2 kopii, ok
Mamica a unui sotz... sa admitem...
dar Mamica unui motan... mai greu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

quote:
Originally posted by joxy

"Eu sint Cami, am 38 ani si sint mämica a 2 copii, a unui motan si a unui sot:" (http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8815)

Mamica a 2 kopii, ok
Mamica a unui sotz... sa admitem...
dar Mamica unui motan... mai greu :)


De ce nu !? Cind adopti un copil , nu esti mama lui? Asa si ea: a adoptat un pisoi, o fi si cu acte in regula.
Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Fortza sa fie cu tine!

Sorm despre fiul ei de 11 luni : "Se prinde de hainele mele si ma ia unde doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Cu mitza la fotograf

Costi : "Mi-am expus aparatul genital din ianuarie de 100 de ori..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Cosmin sotul Addei despre harnicie


quote:
Originally posted by adda

In primul rand: IO-S COSMIN, nu Ada si asha.. ca sa va distrati si mai copios m-am gandit sa-mi fac IO autocritica ! deci... cam asha stau lucrurile: Cosmin era baietelul mamicii.. alintat CITEZ: "Ciocolata".. dar despre asta poate va zic alta data, si cat am fost acasa la mama, stiti voi vorba aia: "in vacanta la bunica e ca-n basme, e ca-n rai, lenevesti, nu faci nimica, nu atingi un fir de pai". Asa ca dragele Adei (ca sa nu zic daragele mele cum va mai exprimati voi p-acilea ca dupa aia imi sare sotia in cap), imi este cam greu ca atunci cand vin de la servici rupt de oboseala, nu-mi mai arde de nika. E adevarat, as putea sa-mi strang sosetele de pe unde le las, as putea sa inchid toate sertarele care le las deschise, sa mai las calculatorul si sa mai scutur vreo doua covoare (ca am doar UNUL.. asta din cauza ca ne-am mutat de curand, nu ca am fi orfani), sau alte cele. Daca nu gasesc nika de mancare care trebuie sa fie incalzit in prealabil, si asezat in farfurie, atunci fac foamea; asta daca nu gasesc vreo cutie de finetti prin frigider si ma indop si io. Totusi cateodata mai fac si io cartofi prajiti (cred ca am facut chestia asta de vreo 10 ori in viata mea), mai spal si vasele (asa,.. cam odata pe luna).. la care Ada completeaza ca "spal cada dupa ce fac baie" si mai duc si gunoiu' cateodata. Da' oricum nu cred ca as merita sa castig concursul putoroseniei, ca desi mananc biscuiti pe strada ca sa nu mor de foame, am un coleg care a mancat paine cu bulion . mare noroc am io cu Ada.. si sunt convins ca mai toti barbatii ar muri de foame daca nu ati fi voi, femeile... sau, ma rog, ar manca bulion.


Mergi la inceput