Cel mai bun rimel - pareri

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

MAYBELINE - volume express!!! E super!!! Chiar da volum genelor!!!

Cristina
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by cristina_26

MAYBELINE - volume express!!! E super!!! Chiar da volum genelor!!!

Cristina
Viata era frumoasa, eu tanar, gata de lupta, sigur de izbanda.- Axel Munthe



Subscriu!




Mirela
"Ai curaj pentru marile suparari din viata si rabdare pentru cele mici;dupa ce ti-ai terminat cu bine treburile zilnice dormi linistit.Dumnezeu este treaz!" Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

max factor-masterpiece max :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Extreme eyes - PUPA, e singurul care coloreaza intr-adevar genele, si le da volum super bine. La restul trebuie sa dau de 5-6 ori ca sa se vada ceva.

Ar mai fi si "coup de theatre" de la Burjois

Eu numai astea 2 le folosesc, mi s-au parut cele mai bune, am incercat destul de multe dar am fost tare dezamagita

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

quote:
Originally posted by blueeyes2003

quote:
Originally posted by cristina_26

MAYBELINE - volume express!!! E super!!! Chiar da volum genelor!!!




Subscriu!



Si eu!!!
Si ma tine si mult si e si relativ ieftin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

Si eu folosesc Hypnose, ca si parfumul de altfel. Dar rimelul nu ma multumeste. Eu am genele lungi deci nu ma intereseaza sa le lungeasca. Dupa ce ma dau cu el mi se fac genele ca "picioarele de musca" (parca asta este expresia, nu?) Sunt incarcate, nu le separa, ... M-am gandit sa incerc Magnascopic de la Estee Lauder. Am vazut ca multe fete il recomanda, sau de la PUPA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Da, am auzit si eu de acest rimel de la Estee Lauder.Am olosit acum vreo 4 ani si rimel e la Max Factor si tin minte ca mi-a placut!Si rimelul meu este pe terminate asa ca va trebui sa-mi iau.Am sa incerc poate Estee Lauder sau poate ca tot Hypnose.Am sa vad eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Multumesc mult, Cristina!M-am uitat pe link-urile ate de tine, dar vad ca nu au decat Hypnose negru, maro nu au.Nu-i nimic.De rimel mai fac eu rost si de aici.Dar este interesat de stiut ca putem face comana de la ei si de parfumuri, etc. care la noi sunt mai scumpe.Si pt. mine sunt scumpe pt ca nici eu nu imi permit sa arunc cu banii pe fereastra, asa ca ma bucur daca voi putea face comanda de pe acest site.Problema este ca eu nu am mastercard ci doar visa la BRD.Are importanta la ce banca este cartea de credit?Cum pot proceda, fetelor, va rog sa-mi spuneti cum ati facut eu caci, chiar nu ma pricep.
Cristina, merci inca odata.As mai avea o intrebare :este vreo diferenta intre produsele made in Franta si cele made in SUA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Miki68 ,m-am uitat si eu la preturi pe strawberry.net,sunt f. convenabile,pe langa pret iti mai pun ceva taxe ei?si unde ti-le livreaza acasa sau la posta (vama)?ma tenteaza si pe mine sa comand la ei.

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Estee Lauder folosesc si eu,e bun si Lancome sau Dior

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key of your heart"

Mergi la inceput