numai fiti ingrijorate!!!!!!!

numai fiti ingrijorate!!!!!!! | Autor: gigi99

Link direct la acest mesaj

doamnelor-eu am aproape 20-am hipospadias -sau qm so chema-nu am nici o problema si nu am avut vreodata-pot avea copii -pot face sex f normal-nu mia trebuit nici o operatie-asha au speriat o si p mama-si tata are si nici el na avut nici un necaz-dak e mai avansat atunci e grav -dar dak e la 1 cm deviat (cine stie stie despre c vb)nu e nici o problema-ma f** q pretena fara stres-si urinez fara probleme-stati klme k nu e nik grav!!!!!!!!!-

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Nu vrei sa faci o traducere in limba vorbita a tzarii noastre, ca drept sa-ti spun, eu nu m-am prins despre ce vorbesti acolo si de ce sa nu mai fim ingrijorate
Si caror doamne se adreseaza mesajul ?





Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Ar trebui totusi inchis contul domnului asta... anumite cuvinte nu au ce cauta pe forumul asta!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

cred ca domnul Jiji (poate fi si Becali dupa stil) se adreseaza mamicilor cu baietei care sufera de hipospadias, nu?
Nu stiu exact ce inseamna boala respectiva, insa dl.Gigi vrea sa ne explice ca el nu a fost nici tratat, nici operat, (probabil parintii dansului stiu mai bine de ce), si in ciuda faptului ca "organul" in pricina e cu buba, functioneaza asa cum trebuie.
De data asta nu percep taxa pt traducere

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

da, exact, Gabi a zis=-o:D

GIgi, poti scrie la subiectul cu pricina, dar folosinf uj limbaj cat mai "academic"

in rest, bine-ai venit pe forum.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Gabi_K

cred ca domnul Jiji (poate fi si Becali dupa stil) se adreseaza mamicilor cu baietei care sufera de hipospadias, nu?
Nu stiu exact ce inseamna boala respectiva, insa dl.Gigi vrea sa ne explice ca el nu a fost nici tratat, nici operat, (probabil parintii dansului stiu mai bine de ce), si in ciuda faptului ca "organul" in pricina e cu buba, functioneaza asa cum trebuie.
De data asta nu percep taxa pt traducere

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)



Gabi, senx pentru traducere
acum pricepui despre ce vorbeste, dar individul nu are nici o treaba cu vocabularul limbii romane , e un limbaj de kko, ca sa folosesc aceeashi libera din alfabet




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

si eu intelesesem ce vrea sa zica... nu intelesesem de ce a folosit asa vocabular!!! Asta era problema!

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

saracul!poate atita stie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

gigi, multumim pentru experienta impartasita. voi inchide acest subiect. o zi buna!

Mergi la inceput