Centrul de planificare familiala Giulesti

Centrul de planificare familiala Giulesti | Autor: miruna28

Link direct la acest mesaj

La ce medici de incredere mergeti in acest centru ? As vrea sa-mi fac si eu o eco.transvaginala si culturi de col in acest centru pentru ca am auzit ca sunt tarifele rezonabile fata de multe alte cabinete.
Pana acum vreo 2-3 ani, am tot mers la d-na doctor Cezara Bucur de care eram foarte multumita; am sunat azi sa ma programez la dansa si mai are locuri tocmai in aprilie !!Nu pot astepta pana atunci, asa ca va rog pe voi sa-mi recomandati o doctora la fel de profesionista ca Cezara sau o doctora in care aveti voi incredere.

Astept raspunsurile voastre .
Va multumesc,
Miruna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Incearca sa vezi cum sta cu planificarile domnul dr. Puia.
Nu o sa-ti para rau.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

as prefera o doctora, daca stiti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuciaZ spune:

Sfatul meu : nu te du la dr. Pana Doru.
Mie la 5 sapt. mi-a spus, la transvaginala, ca nu am embrion si mi-a recomandat chiuretajul. Acum am 10 sapt. si crestem, multumesc lui Dumnezeu ca nu l-am ascultat si am mai cerut si alte opinii. Concluzia trage-o singura

10+
Viata e prea frumoasa ca sa pierdem macar o zi fara a ne bucura de ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Miruna. eu iti pot recomanda pe dr. Bechir, este medic tot la Giulesti dar o gasesti la cabinetul particular marti si miercuri in Dacia
Este f. buna prietena cu dr. Cezara Bucur si nu este chiar asa aglomerata, iar daca apar probleme te trimite ea la Cezara. Eu am fost la Bechir, apoi m-a trimis ea la Cezara iar acum am o sarcina de 11 sapt si o sa ma intorc la Bechir.Asa am stabilit cu Cezara. Eu am foarte mare incredere in amandoua. Datorita lor am ramas insarcinata.
Iti urez multa bafta.

cecilia

Mergi la inceput