De cate ori??????

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mai, dar unde este traditionala "durere de cap" a femeilor? Ca pe-aici vad ca doar pe barbati ii afecteaza...


poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Rufus, sincer in ultima vreme cred ca durerea de cap se transmite la barbati.Si conform unui sondaj efectuat in USA am aflat ca 60% din femei au relatii extraconjugale.Asa ca ........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

ce insinuari, auzi relatii extraconjugale daca nu se intampla zilnic
Poate ca oamenii au si alte treburi importante in viata asta decat sa fie obsedati de acest sport.

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Sunteti cele mai tari, pe ziua de astazi sunt vesela la maxim ,sunteti haioase raaaau de tot.Eu am in spate 12 ani de casatorie,1 fata de 8ani.,Raspunsul la intreb:rar de tot.











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Nina ai vazut chiar si pe acest forum ca sunt multi care se gandesc la relatii extraconjugale.Asa ca....unora le place si sportul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Bine ai spus "unora"

Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

La cerere si oferta!(reciproc,in cuplul nostru)

E un moment de relaxare si pt. unul si pt. celalalt, asa ca....atunci cand ne apuca aplicam. Ca e zilnic, ca e de doua ori pe zi, asta cine sta sa calculeze? Insa cand nu e, asta stiu.

PS Traditionala durere de cap trece cu o partida buna de

poze si iar poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

3,4 ori pe luna. Sunt casatorita de 2 ani.
Da, stiu, sunt defecta.

---------------
Just me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexiaaa23 spune:

Draga Anka nu esti defecta,stai linistita si bucura-te!Eu inca nu am 2 ani de casnicie!Raspunsul meu 1-2 ori pe LUNA!Asa ca...

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:

Poate ca oamenii au si alte treburi importante in viata asta decat sa fie obsedati de acest sport.




PS: Oricum sunt cam...socat de raspunsuri.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput