Bagi mana in foc ca partenerul nu te inseala?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

ce poate face puterea dragostei!!!!!! of of, mai mai


diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Nici nu ma gandeam la prezent.Vroiam sa aflu de parerea voastra in general .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluD spune:

Da.
Si n-o face pentru mine, ci pt sufletul lui.
Nu detaliez.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

quote:
Originally posted by RaluD

Da.
Si n-o face pentru mine, ci pt sufletul lui.
Nu detaliez.


Raluca, Emi cea scumpica si bebelusa Ina

Primul Craciun pentru bb Andrei! Multumim tuturor celor care au facut posibila aceasta minune!
www.point.ro/andrei/" target="_blank">http://www.point.ro/andrei/



Ce bine ai zis!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

DA

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Da' ce, el baga mana in foc ca eu nu-l insel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

Pana mai ieri, da. Dar imi face de cateva saptamani niste faze de nu mai stiu ce sa mai cred si nu mai sunt om. Am inceput s-o iau razna...habar n-am cum am sa-mi revin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by claujro

Antena aia treaza pentru mine e echivalenta cu neincrederea. Daca nu am incredere, incep sa-l verific, sa-i umblu in telefon, sa-i trag de limba prietenii, sa incerc sa-i sparg parola de mail, sa-l interoghez de fiecare data cand intarzie, sa-i suspectez toate relatiile cu persoane de sex opus si sa vad "semne" inchipuite in orice gest si orice vorba. Inseamna sa o iau eu razna incet, incet si sa sa duca totul de rapa din cauza tensiunilor si a frustrarilor.





Ei, nu chiar asa. Cam 10% din ce-ai spus...


poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Sa bagi mana in foc pt. altcineva? Nietsche vorba!Ca , dupa cum spunea mai devreme Rufus , nici pt. tine nu poti baga mana in foc! Ca te ia , asa , deodata , cu primii ghiocei si raze de soare , cu primul bulb catifelat de magnolie sparta in ramura care-ti bate in geam , intr-o dimineata , si deja te trezesti Anna Karenina mai putin faza cu trenul ...Acum , cu riscul de a parea o persoana anosta si lipsita de originalitate si aventuri , eu una nu am facut-o , nu o fac ( inselatul , vorbesc) , si , teoretic , nici nu am de gand sa o fac pe viitor , dar de la teorie si pana la realitate , cica mai exista si vorba aia:never say never... Cred ca la fel si cu jumatatea : poate ca n-a facut inca , nu face , dar garantii ...Eu cred ca era mai interesantsa spunem cum am reactiona daca am afla ceva concret...Chiar, voi cum ati reactiona?(Teoretic , evident) Sau , mai bine zis , cum CREDETI ca ati reactiona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Da ......bag mana in foc dintr-un singur motiv: stam impreuna non-stop, lucram impreuna , acasa tot impreuna...deci practic nu ar avea timp pt ca e mereu cu mine(poate doar cand sunt la )

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput