Ajutor,caut medic oculist pt prematur

Ajutor,caut medic oculist pt prematur | Autor: Geraura

Link direct la acest mesaj

Va rog daca stie cineva sa-mi recomande un medic oculist bun,care sa se ocupe de noi nascuti prematuri in problema retinopatiei.Momentan merg la Iasi dar as vrea sa mai incerc si in alta parte findca am unele motive de suspiciune.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

Aura, dr. Burloiu Adrian (Bucuresti) face controale si interventii chirurgicale pentru asa ceva. Are si cabinet particular. Tel 0723597218. Copilul lui lazy a fost vazut si operat cu succes de dansul.

Este desigur si dr. Balta la Spitalul de Urgente Oftalmologice, nu am nr de telefon; totusi am inteles (de la o mamica DC) ca recent a pasat cu totul activitatea pt prichindei doctorului Burloiu, si ca acum se ocupa doar de adulti.

Sa inteleg ca Sara stagneaza dar vrei totusi o a doua opinie ca sa fii sigura ? Sanatate si mult noroc va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Da intradevar Sara stagneaza sau cel putin asta auzim mereu de la Iasi. Tocmai din acest motiv am mai vrea sa auzim inca o opinie.
Multumim pentru urari.

Liliana si Dani
Sara
Sara poze Iasi Poze noi cu o licurice mica mica

Dan Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Doctorita Nascutzy de la IOMC, are si cabinet particular (poti sa faci un search sigur gasesti numarul, l-am postat eu mai de mult).


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Noi am fost cu Thea la mai multi medici, dar cea care ni s-a parut cea mai profesionista a fost Andreea Ciubotaru de la Infosan ( 2114067 )

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI Avem perle noi

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE




Mergi la inceput