Conf. Dr. Anca

Conf. Dr. Anca | Autor: Motan

Link direct la acest mesaj

O zi buna tuturor!

Stau si va pandesc de mult, insa nu am scris nici un mesaj pana acum. Am o intrebare pentru voi toate/toti. Cum este dl. dr. Anca? Am ajuns la el prin intermediul unei colege de birou. Cartea lui de vizita e impresionanta, insa vreu sa aud impresiile voastre.

Mai multe detalii:
conf. dr. Alexandru-Florin Anca - Spitalul Clinic Universitar de Urgenta Bucuresti (adica Spitalul Municipal).

Sa auzim numai de bine!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vanina spune:

Eu am fost de cateva ori la el si mi s-a parut un doctor super-si am auzit si multe persoane multumite de el.
Eu am fost la el pe vremea cand dadea consultatii la Centrul Medical Unirea si apoi nu am mai dat de el...dar mi-a facut o impresie buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andruska spune:

Eu am o prietena care a nascut cu el prin cezariana si a fost foarte multumita din toate punctele de vedere: si uman si profesional.

Nastere usoara :-)

Andra si bb Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motan spune:

Mda... am uitat sa precizez: incerc sa am un bebe. Inca nu sunt gravida.

Motan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca spune:

Eu sunt pacienta lui si de cand sunt pe forum n-am reusit sa gasesc nici un subiect legat de el.
Sunt in luna a6-a si de la inceputul sarcinii ma duc la consultatii(1 data /luna)la cabinetul lui din apropierea Pietzei Miciurin.
Sora mea a nascut cu el prin cezariana si s-a dovedit a fi foarte multumita.Eu il cunosc personal de multa vreme(casa lui e lipita de casa parintilor mei) si mi se pare un om deosebit.
E foarte competent si ce-mi place cel mai mult este ca te tine la consultatii peste juma de ora si-ti raspunde cu foarte mult calm si blandetze la toate intrabarile(oricat de pertinente ar fi ele).
Pentru alte detalii iti stau la dispozitie.


Irinuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Irinuca, te rog, poti sa-mi dai si mie adresele de contact ale doctorului Anca?

as vrea sa nasc la Municipal si il vreau pe el ca doctor.
Si niste telefoane daca poti...Multumesc

Mergi la inceput