Pentru nostalgici - primul mesaj pe forum

Pentru nostalgici - primul mesaj pe forum | Autor: Mickyyy

Link direct la acest mesaj

Daca tot suntem la depanat amintiri....va mai aduceti aminte primul vostru mesaj pe forum ?
Eu l-am cautat acum ceva vreme....si l-am gasit....a fost postat la mamici de martie-aprilie 2004.....
Ma uit la ce scriam atunci....si parca nu ma recunosc....a trecut atata timp.....


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

eu nu-mi amintesc, sa fiu cinstita, din 2002 a trecut ceva timp, insa cu siguranta n-am sa uit niciodata DC, indiferent unde o sa fiu sau unde o sa fie el

Roxana Lilea,mama de 2 ori :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

eram insarcinata in 3 luni (parca) si am cumparat revista mami si acolo am vazut adresa de net a site-ului. am intrat pe site....si pana la dependenta a mai fost numai un pas :)

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Eu aveam deja doi copiii, venisem din CIC si nu mai avusesem loc la fostul servici asa ca eram proaspat angajata in alta parte ...salariu mic, depresie mare....prietenele plecasera in tari straine....., cand simteam ca a aparut



MULTUMESC DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

primul meu mesaj nu a fost prea vesel, a fost de fapt un subiect, daca tin bine mine, in care eu relatam niste probleme de sanatate, in speranta sa gasesc ceva sfaturi. nu prea am primit multe raspunsuri, dar nu m-am descurajat.totusi adevarul e ca in general nou-venitii au mai mult curaj sa scrie despre problemele lor. o data ce ajungi mai "cunoscut", iti scade curajul sa iti expui problemele pe aici. nu?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Primul mesaj a fost scris la aspirante, prin mai 2003, dar acum nu am timp sa il caut.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Primul meu mesaj a fost la "miresici de 2006". M-am ocupat singura de pregatirile de nunta, si habar nu aveam de unde sa incep si cu ce. Eram f speriata ca nu o sa ma descurc. Am gugalit despre nunti si am gasit site-ul asta. De atunci nu e zi in care sa nu citesc ceva pe desprecopii (ma rog, execeptie concediu sau weekend-urile cand nu sunt in Buc)

briza_marii
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Primul mesaj a fost la adoptii si multa vreme intram pe forum direct acolo, la "M-am hotarat...", care este si va ramane subiectul meu de suflet si din care am salvat primele capitole in calculator, pentru posteritate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Sincer nu imi mai amintesc despre ce am scris in primul meu mesaj. Era in anul 2002. Cred ca am urmarit site-ul de la inceput de prin septembrie (cind am hotarit ca voi deveni mamica si cautam informatii) dar m-am inregistrat in octombrie 2002 cind am aflat ca sunt insarcinata. Si astfel am devenit dependenta de el. Chiar daca nu scriu decit destul de rar...nu este zi sa nu il citesc. Multumesc ca existati!!

Va pup
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Prin 2004, cred ca la "Aspirante...", dar curand am trecut la Mamici de mai-iunie 2005, si acolo am scris cel mai mult.

Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

la miresici de 2005...cred ca s-a mai discutat subiectul asta de vreo 2 ori pana acum de cand sunt eu pe forum

INGRID

Mergi la inceput