numai la mine?

numai la mine? | Autor: mamy_taty

Link direct la acest mesaj

Nimic nu ma poate irita atat de mult ,ca lupta si ciorovaiala dintre cei doi baieti ai mei{chiar daca diferenta dinte ei e de 5 ani jumate}Oare toti parintii se confrunta cu acest conflict intre fratii si surorile dintr-o familie?Sau e o gresala din partea mea?

mamy_taty

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Eu nu am decit un copil, dar am o sora mai mica si tin minte ce ne-am certat si ne-am batut pina aproape de adolescenta. Acum sintem cele mai bune prietene si nu-mi imaginez viata fara ea.

Comoara mea!

Flavia si Bianca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Si noi la fel!!! Eu am o sora si un frate si ne-am certat toata copilaria, ne bateam, ba chiar ne raneam. Iar acum ne intelegem minunat!

Medeea, mamica de bebe Tea - 17 iulie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alondra25.2006 spune:


Noi am fost 5 acasa,...iti dai seama ce razboi era.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

OK!Multumesc pentru incurajarideci sa astept adolescenta...Doamne da-mi putere si rabdare..

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

si eu ma bateam (pe bune) cu fratele meu care este cu 6 ani mai mic. am continuat bataia pana am plecat eu la facultate. de atunci ne-am cam despartit, el este la bucuresti, eu m-am intors acasa. ne vedem doar o data pe luna sau mai rar. si ce rau e. as vrea sa mai fim copii si sa ne batem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

cand eram mici eu s fratele meu ne bateam pe bune dar si multe prostioare faceam tot impreuna s ne acopeream unul pe celalt
neam certat pana am plecat eu la facultate acum suntem cei mai buni prieteni s nu las schimba pt nimik in lume
elena mami de darius stefan

Mergi la inceput