un doctor bun si atent in Iasi, cu cabinet?

un doctor bun si atent in Iasi, cu cabinet? | Autor: lauracatu

Link direct la acest mesaj

salutare fetelor
pe mine incep sa ma apuce fricile ca nu gasesc si io un doctor mai normal fara ciudatzenii sau toane, care sa imi raspunbda la intrebari, nu sa fuga grabit si care sa ma incurajeze, totusi, nu sa ma trateze ca pe un obiect.
in fine, io am testat pe dr. Grigore, pe dr. Mihalceanu pana acuma si sunt deja in sapt 12, da cu nici una dintre ele nu sunt compatibila, of....
la cine sa mai incerc? vreau si io sa aiba cabinet, ca sa nu ma cheme numai in spital.....
ma bate gandu sa incerc la dr. Onofriescu, stiu ca e ffff ocupat, dar totusi am si sarcina gemelara si imi trebe un bun profesionist, cu experienta la gemeni.....
astept indrumari de pe la voi, ieshencele
pupici
lauracatu
12+

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauracatu spune:

ajutati-ma si pe mine cu nr de telefon al cabinetului dr.Onofriescu

Catu Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Poti gasi ceva informatii aici sau aici

kiss

20+
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Lauracatu la onofriescu NU, NU, NU!!!!!!! Citeste la doctori de care sa te feresti, pag.6, motivele mele si te vei razgandi, cu siguranta! Sa fii sanatoasa, sa duci sarcina cu bine pana la sfarsit si sa-ti tzii copilasii sanatosi in brate Pt a realiza treaba asta, fereste-te de onofriescu


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

exista subiectul despre doctorii din Iasi: Doctori din Iasi

Roxana

Mergi la inceput