Gravidute dupa laparoscopie

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

flo.flo-eu astept de 10 ani minunea!!si deja nu mai am rabdare sa mai astept!si au trecut si anisorii!bine..as putea sa ma mai risc sa mai astept ca inca nu sunt baba cloanta si nu am ramas fara dinti in gurita!dar....simt ca sansele mele reale constau in fiv!ptr ca nu o sa mai suport multe luni de asteptari in zadar!sunt optimista,cred in sansa mea..dar nu ma paraseste nici doza de realism,asa cum e in viata-sarea si piperul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Sunteti niste dragute toate....
Bel...
Flo...
Uratica.......ma uimesti.....stiai de cele 2 gemene??...
Alice...

Poate mergem toate la aceeasi odisee......Doamne ajuta!!!


Asteptand un ingeras!

Lupta cu kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

binenteles ca stiam!!!!!!!!si mai stiam ca esti si "putoaica!!!"-glumesc!!!dar stiu ca esti si micuta de ani!!si ma enervezi la culme cu chestia asta!!
si..acum e primavara-toate rodesc!!asa ca spor la cele 2 bebite!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_alice spune:

flo.flo eu merg la ia si bine ai zic ca e zapacita dar nici eu nu-s mai prejos si cred ca din cauza asta ne si intelegem asa de bine.Mai bine sa fi pisaloaga dar linistita.Si stai linistita ca altele sunt mai rau ca noi.Daca ai tel.lui poti sa suni sa-l intrebi nu are dc sa se supere!!. la toate !!!!!!.

TRYING TO MAKE A BABY !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui uratica

binenteles ca stiam!!!!!!!!si mai stiam ca esti si "putoaica!!!"-glumesc!!!dar stiu ca esti si micuta de ani!!si ma enervezi la culme cu chestia asta!!
si..acum e primavara-toate rodesc!!asa ca spor la cele 2 bebite!!!!




Aoleu......da cati ai ai "bre"??

Hmmmmm........mica nu prea mai sunt......si timpul trece foarte repede.....dovada k au trecuta 4 ani...si eu tot fara fetite cu codite sunt......


Asteptand un ingeras!

Lupta cu kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetele multumesc!sper sa fie asa!!eu sper ca luna asta sa ne poarte noroc la toate si sa fugim la odisee!!
alice-rezultate beton sotiorului tau!
floflo,bell,arianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

in orice caz nu ma laud cu 26 de anisori ca tine!!
ei..bine..nici nu sunt baba batrana-inca!!!!am exagerat e un pic-am 30 de anisori!!da la mine nu-s asa coapta pe cati ani am!!tot in mintea copiilor am dat si sunt!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui uratica

in orice caz nu ma laud cu 26 de anisori ca tine!!
ei..bine..nici nu sunt baba batrana-inca!!!!am exagerat e un pic-am 30 de anisori!!da la mine nu-s asa coapta pe cati ani am!!tot in mintea copiilor am dat si sunt!!


Multi inainte........diferenta nu e mare....peste 6 luni fac 27....asa k dak stai pe loc...te ajung....


Asteptand un ingeras!

Lupta cu kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_alice spune:

Ma fetelor voi sa plangeti baba sunt eu am 32 o sa-mi zica copii BUNICA !!!!!

TRYING TO MAKE A BABY !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hihi..de-as putea..as sta in loc!!da nu-i bai!!nu-i nica!!las sa fii tu tinerica si frumoasa-sa fii o mamicuta superba ptr bebitele tale!sa se mandreasca cu tine!nu conteaza varsta,ci conteaza sa ne tinem intr-un final bebelasii sanatosi si mult doriti in brate!
asa ca..bafta la bebei tuturor!

Mergi la inceput