Parfum in vrac

Parfum in vrac | Autor: lunna27

Link direct la acest mesaj

Dati-mi si mie niste nume de parfumuri in vrac pt barbati ,care vi s-au parut faine As vrea sa iau si nu stiu ce(ar fi prima data cand cumpar asa in vrac)

Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cum adica in vrac? la kilogram??

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

emporio-armani, 212-carolia hererra

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Da,din ala din care iei cati ml vrei...eu asa am vazut scris

Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

e prima oara cand aud de asa ceva...unde e oferta aia? ca mi se pare ca nu e prea ok, orice parfum original are sticlute standard.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

e prima oara cand aud de asa ceva...unde e oferta aia? ca mi se pare ca nu e prea ok, orice parfum original are sticlute standard.

Roxana



na ca te-am gasit aici
Pai cine spune ca e original??Sunt contrafacute,cu miros asemanator celui original si tzin mai putin,ca miros.Dar sunt mult mai ieftine.In Mall am vazut,puse in niste sticle mari,ca niste dozatoare.

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

a, de alea e vorba? ca din ce am vazut erau cu nume generale, nu contrafacute. in fine, scuze ca nu pot contribui cu nimic la subiect, eram doar nelamurita.
(Norico ma perdusei pui? :))

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Cind e vorba de parfumuri,m-am respectat intotdeauna..adica dai un ban dar stai in fata... Si n-ar fi numai asta,pe mine personal,un parfum bun,ma binedispune,ma face sa ma simt altfel...nu stiu,imi confera o senzatie de bine
Pai daca la unul original,odata inceput tre sa-l termini intr-o perioada determinata(ma refer pina in 6 luni,ca sa nu zic 1 an)ca dupa, oricum isi pierde din esenta si nu mai miroase ca la inceput,pai cu unul din asta,poti sa-l torni tot din prima...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

quote:
Originally posted by roxanaz

a, de alea e vorba? ca din ce am vazut erau cu nume generale, nu contrafacute. in fine, scuze ca nu pot contribui cu nimic la subiect, eram doar nelamurita.
(Norico ma perdusei pui? :))

Roxana



Ma rog...se numeau tot asa,ca alea originale...
pai da...treci acasa si zi cum preferi kelnerii aia,sa comandam din timp

Lunna....cat despre miros...mai bine vezi pe loc,care ti-ar place.Aici fiecare isi va zice propriile preferinte,deci vei avea o lista luuuuunga cu toate parfumurile.

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

quote:
Originally posted by Nora

quote:
Originally posted by roxanaz





na ca te-am gasit aici
Pai cine spune ca e original??Sunt contrafacute,cu miros asemanator celui original si tzin mai putin,ca miros.Dar sunt mult mai ieftine.In Mall am vazut,puse in niste sticle mari,ca niste dozatoare.

Nora

Comorile Norei Noi doi Costume carnaval Noutati

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!






Eu aici te cam contrazic,eu nu am auzit ca ar fi contrafacute,acuma cred ca depinde si de unde le iei,si oricum cred ca tine mai mult decat un parfum de la avon .

Intr-adevar exista si optiunea sa-l iei gata ambalat,insa mai era si varianta asta in vrac,unde ti-l pune dupa cate am inteles intr-o sticluta cu pulverizator la fel ca cele gata ambalate.

Dana Paul(6) Ana Maria(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morenaA spune:

Hugo Boss barbatesc am luat de asta vrac si e tare fain.
Acuma nu mai au voie sa le vanda cu numele originalelor, asa ca nu te putem ajuta. (au tot felul de nume inventate, dar poti sa intrebi vanzatoarea care era Hugo Boss, era de culoare verzuie parca)

Mergi la inceput