EJACULARE FEMININA

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cautati pe google dupa "seehersquirt" si-o sa dati peste un site cu filmulete.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

ADEVARAT AI GRAIT!Asta e tot ce conteaza pana la urma:cu ejaculare sau fara..SA ne simtim bine..Cat despre ejacularea la femei "cu jet" am mai spus-o si ma repet:Nu Cred Ca E Posibila!Asta e fictiune in filmele proaste !Te Pup!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

CRISTINA - Ne vinzi ponturi?

Ma si vad holbandu-ma la tantiile alea cum stau ele...asa si ne explica pe larg.

Si sa ma vedeti dupa aia cum am sa-mi sotul!!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Mai, fictiune nu e, ca eu ... am studiat la ... scoala.Pe bune!

Da', filmulete nu am vazut, ca-s ... pudica la chestii deastea. Zau!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

De obicei nu raspund la astfel de subiecte pentru ca e riscant
dar vreau sa spun ca exista, lichidul acela nu se elimina din uretra, ci chiar din vagin, prin stimularea punctului G. si placerea nu se poate descrie in cuvinte asta nu inseamna ca cine nu a experimentat (da, e adevarat ca nu toate femeile reusesc sa ajunga la aceasta stare, dar motivele nu sunt tocmai clare) acest lucru nu are o viata sexuala implinita sau nu e o femeie adevarata. Insa nu trebuie sa ridem daca unele chiar au experiemntat acest lucru. Sper ca nimeni nu va fi jignit.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

riscant? de ce sa fie riscant? ne urmareste cineva? hehehhee. fetelor v-am citit si sunteti bestiale! nu stiu io cum e cu ejacularea feminina da stiu un singur lucru: orgasmul te elibereaza de orice stress. am incercat si cu calmante cand am fost nervoasa dar mai bine ca sexul (bine facut) nu m-a linistit nimik. cu ejakulare sau fara ...........e important sa ne simtim bine......daca cineva atinge si aceasta culme absoluta a satisfactziei , bravo lor!!!!!!!!!!!!!!!! toata stima

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

quote:
Originally posted by kamelika

nu e vb de invidie ca nu pierde nimeni nimk , insa daca vreau sa stiu din ce cauza doar 5% pot si restul nu.





Pentru ca la unele dintre alea 5% le vine de fo 5-6 ori pe seara......nu mai ramane nika si pt alealalte 95% nefericite :)

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Ma bag si eu ca sunt in cunostinta de cauza.
Am vazut si eu filmuletul de care vorbiti,dar cine garanteaza ca jetul ala nu e de fapt urina?A prelevat cineva probe pentru laborator?Da-o in colo de glanda,n-are cum sa produca asemenea cantitate.In schimb,daca doamna respectiva avea vezica plina ochi,e posibil sa aiba asemenea presiune.
Super amuzant subiectul!

Oana,mamica de Robertzel
am 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo spune:

Am vazut...nici n-am auzit de asa ceva ...s-o pun pe seama tineretii??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Ina_nz, ai mare dreptate. Mai, care-mi furasi orgasmul aseara? Care s-a dedulcit la 5, 6 si ne-a luat mancarea de la gura? Asa ceva....mai rau decat filmul in contor.

---------------
Just me

Mergi la inceput