am nevoie de o idee de cadou virtual!!!!!

am nevoie de o idee de cadou virtual!!!!! | Autor: nadira

Link direct la acest mesaj

Prietena mea este la inceputul relatiei cu un tip care pentru o perioada este plecat peste hotare. Ei doi comunica pe mess si mail.
De Sf. Nicolae (fiind ziua lui de nume)vrea sa-l suprinda cu ceva mai ingenios decat o felicitare. Inca nu au ajuns chiar la declaratii de dragoste, sunt in tatonari. Si nu stie cum sa-l surprinda cat mai placut.
Are cineva vre-o idee draguta, ca eu nu prea am?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Un document .ppt cu poze dragute cu ei.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Pai in afara de felicitari virtuale ... mai ales daca intre ei nu este inca o relatie mai stransa ... eu nu vad altceva ...
Daca vrei link-uri pt. felicitari, da-mi PM am si de alea serioase, si hazlii etc. ...

Petronela


Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

poate o melodie mp3?...romeo si julieta , love in venice, love story....a lui edvin marton? sunt superbe piesele. daca le vrei da-mi pm cu adresa ta de mail si ti le trimit.

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Le vreau eu!
Multumesc, Ariel.

Daca sunt in tatonari, nu cred ca ceva prea languros e potrivit, barbatii sunt cam speriosi !
Mai bine o felicitare haioasa, un apropo la ceva comun sau la ceva legat de persoana lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

goldi, o adresa de mail, pls?

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ariel: Poti sa mi le trimiti si mie , te rog!!!!!!
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

maria, care e adresa de mail?

alina si alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carissma spune:

Incearca si la www.comoaramea.ro
Sunt mai multe tipuri de mesaje, in diferite ambalaje pe care le trimit printr-un curier. Tu alegi textul si trebuie sa editezi numai numele destinatarului. Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinai spune:

Sau un minifilmulet amuzant, cu mesaj. Stiu ca am primit eu pe e-mail mai demult o reclama la Nokia cu un mesaj foarte clar, de genul "will you marry me?" pe care l-am trimis instant prietenului meu de atunci in ideea ca "bat saua poate o pricepe iapa". Iapa nu a priceput mesajul ( sau nu a vrut sa priceapa). Nu mai am filmuletul insa mie ideea mi s-a parut super.
Sau ii poate comanda un buchet de flori. Toti barbatii pe care i-am intalnit eu au fost puternic impresionati de un buchet de flori primit de la o femeie. Masajul este "Sunt o femeie puternica si nu imi este frica sa recunosc ca imi pasa de tine".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadira spune:

MULTUMIRI TUTUROR PENTRU RASPUNSURI
Ariel, astept cu nerabdare un semn pe mail.
Petronela, si spre tine am trimis mesaj pe PM.
Irinai, sti cumva unde gasesc asemenea filmulete

Mergi la inceput