Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simo_al_jaafari spune:

da, am o rochita neagra.simpla si draguta la care asortez cate o brosa, o floare sau o fundita la agrafa din par.
subscriu la faptul ca nu port negru sau alb la nunti. sunt atatea alte ocazii..

Simona 13+ Mara/Matei

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Eu am 3 rochii negre. 2 lungi, una din catifea elastica, mulata pe corp, cu maneci lungi si gen maiou la gat, una din triplu voal neagra si cu fir ffff discret argintiu cu decolteu adanc in V, se leaga dupa gat, spatele gol, mulata pana pe talie dupa care larga si lunga pana in pamant, iar alta este lungime 3/4, cu ceva sclipici pe ea. Toate m-au scos din ceva incurcaturi, acum insa nu mai cadreaza asa incat tocmai le-am dat la scurtat pe cele lungi si cea din catifea si cea din triplu voal , pana imediat sub genunchi. Iar cea cu sclipici o sa o dau de pomana ca nu imi mai place. La orgini am primit-o de la mama acum 5 ani. Am purtat-o in acel an de revelion si-n anul urmator in vara la o nunta. De-atunci zace in dulap.

As mai vrea sa gasesc una care sa mearga si la birou, iar accesorizata sa mearga si la coktail, dar inca n-am gasit-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Dupa ce v-am citit saptamani la randul, neavand nici o rochita neagra, mi-am cumparat una si imi face placere sa v-o arat
http://www.laredoute.fr/product.aspx?categoryid=22905252&productid=324116099&documentid=344706

Sper sa va placa si voua asa cum imi place mie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

uitati aici ceva ce va poate inspira


http://www.glamour.com/fashionbeauty/videos/2006/07/10/060601vi_cm



vacanta Filipine
vavanta Brasil
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Nu am o rochie neagra pentru ca nu-mi place aceasta culoare.Eu am purtat haine negre doar cand a murit Raluca.
Prefer o rochie rosie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna,

am avut multi ani o rochita neagra, taiata sub sani, care se oprea undeva deasupra genunchiului si care m-a scos din multe incurcaturi.
Acum nu o mai am, nu am luat-o cu mine cand m-am mutat aici pentru ca as vrea sa imi cumpar alta.

Nikole, foarte interesanta prezentarea, am sa o tin minte cand voi merge sa imi cumpar rochita .

Ruxandra

mamica dulce-puskin-inni-sigrid26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mnarcisa spune:

Am o rochie neagra draguta dar care nu e de mine.
e dim aia doar pe un umar ci cu putin argintiu prin ea si este mulata pe corp si aici este marea problema... se vad toate straturile de grasime, ca de am uitat ca nu mai am 14 ami si nu mai am un corp de foto model.

concluzie e ca am dar nu ma pot folosi de a si ar fi cazul sa achizitonez una cum trebuie, in schimb am verde, alb cu negru si crem.


Narcis George si Narcisa

"Nu lasati sa treaca o zi fara sa zambiti."

http://pg.photos.yahoo.com/ph/smnarci2000/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusicasiely spune:

quote:
Initial creeata de desprecopii

Am citit articolul asta
http://www.supereva.ro/info.asp?id=986
si m-am gandit ca, intr-adevar, o rochita neagra este cea mai flatanta pentru orice fel de silueta.
Trebuie sa caut in dulap sa vad ce mai pot face din rochitele mele.
Voi aveti o rochita neagra?





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro


si eu am o rochita neagra,dar trebuie sa mai slabesc un pic,ca sa pice pe mine ca inainte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx spune:

si eu am o rochita neagra care imi place foarte mult dar din pacate nu o voi mai putea purta mult timp de acum inainte.



vine
roxana 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikki spune:

Si eu am rochie neagra, si bluze negre, multe, si multe alte lucruri de culoare neagra... Chiar si la cununia civila am fost intrun costum negru

Mergi la inceput