Aveti o rochita neagra?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky_mamica spune:

Si eu una tot cu bebe la purtator..... era neagra simpla si cu o chestie speciala aici la burtica pt ca eram in 7 luni si tb sa merg la 3 nunti in aceeasi luna..... hihihi ce bine m-am simtit in ea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am mai multe rochite negre, mi se par de departe cele mai elegante si intodeauna in trend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragutza82 spune:

eu nu am nici una
si tot caut de ceva timp...nimic sa stea bine
ori e frumoasa...si n-au marimea
ori au marimea...dar e naspa....
ori au marimea, e frumoasa, dar e fff scumpa

poate intr-o zi voi gasi si eu o rochita care sa ma cuprinda...si sa imi puna "silueta" in valoare
ma gandesc ca dupa ce voi naste va fi un chin sa caut ceva elegant ..deocamdata nu am luat f multe kilograme...chiar am mai slabit...dar eu stiu cum o fi pana la capat?


4 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodraghici spune:

Tocmai am achizitionat si eu o rochie neagra, lunga, simpla as putea spune (e un fel de catifea care nu se sifoneaza).
Sunt foarte multumita de ea si nici nu a fost tare scumpa.
O voi purta prima data la Christmas Party, sper sa ma simt bine in ea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Mai multe chiar :) de slaba, de grasa si de mijloc (asa cum sunt acum).

Asta de acum subliniaza talia si jos devine bufanta, gen gogosar. In plus e cam scurta (sau asa mi se pare mie, fiindca n-am mai purtat scurt de cand cu shuncile). Oricum, va fi toaleta de Reveillon.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Si eu cu little black dress! Am patru, dar nu merg chiar toate in orice ocazie, doua sunt clar de seara, si doua pot si purtate in mai multe situatii. Le iubesc si eu si in mod sigur daca mai vad si am si finante mai cumpar .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Optimix spune:

Am mai multe rochite negre elegante, dar una imi place in mod deosebit. Este dintr-un material usor elastic, care se muleaza perfect pe corp si iti scotand in evidenta formele feminine :P. Ce imi place insa cel mai mult la ea este crapatura, care e in fata, pe mijloc, ceea ce o face sa devina foarte sexy.
Cu rochia asta am facut cuceriri :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

De parca n-as avea destule, azi am mai achizitionat una :-)) Asta e clar de ocazie si e superba. Era ochita de mult, dar abia acuma mi-am permis-o. AM cumparat-o de la Rinascimento. E in stilul asta parca http://www.bbc.co.uk/manchester/content/images/2007/06/29/cant_get_out_head_245x350.jpg , dar fara taieturile verticale (doar dungile orizontale) si cu decolteu. Si bineinteles neagra !
Daca gaseste cineva vreun link cu ea (pe site-ul Rinascimento nu am gasit-o, ii voi fi recunoscator ).



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelita07 spune:

Eu din pacate nu am o rochita neagra simpla...trebuie neaparat sa imi cumpar una

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Da, si merg tare bine.

Mergi la inceput