Spital privat de copii in capitala sau variante

Spital privat de copii in capitala sau variante | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Exista asa ceva? Si daca da, care sunt scorurile?Dupa experienta petrecuta in spital saptamana asta, ma gandeam la alta solutie pentru minimum de conditii decente in timpul spitalizarii.Sau macar, spuneti-mi din experienta voastra, daca exista un alt spital in BUcuresti cu sectie de pediatrie, unde sa existe si conditii de spitalizare cat de cat bune (curatenie, grupuri sanitare ingrijite si SUFICIENTE) dar si suficient personal medical bine pregatit care sa isi si dea interesul si sa se poata purta cu tine OMENESTE.


fara drept de semnatura

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ECMI spune:

Aproape toate clinicile particulare (CMU, MedLife...)au contracte cu spitalele de stat pentru paturi in saloane sau rezerve. Sunt si spitale particulare(CMU are unul, Euroclinic..).

De stat iti recomand Budimex.

Maria si Ilinca
La plimbare

********************
Slabeeeeesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmmaria spune:

Eu am fost multumita de IOMC (etajul II) dar eu am fost doar in perioade cand nu era deloc aglomerat, poate ca si asta a contat.
Cat despre profesionalism, jos palaria.
Asta este doar opinia mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by ECMI
Aproape toate clinicile particulare (CMU, MedLife...)au contracte cu spitalele de stat pentru paturi in saloane sau rezerve. Sunt si spitale particulare(CMU are unul, Euroclinic..).De stat iti recomand Budimex.Maria si IlincaLa plimbare********************Slabeeeeesc
Multumesc, de acolo am venit atat de ingrozita, de la Budimex.E adevarat, ca asa cum spune Maria, am nimerit si in perioada aglomerata si de aceea medicii si asistentele nu fac fata. E la fel de adevarat ca am intalnit oameni minunati printre medici si asistente, si asta a contat desul ca sa imi ridice moralul, insa cu o floare nu se face primavara.
fara drept de semnatura

Mergi la inceput