Opinii despre dr. Galearschi Sorin Iasi

Opinii despre dr. Galearschi Sorin Iasi | Autor: mihaion

Link direct la acest mesaj

Buna ziua, urmaresc de mult timp discutiile dvs. si am decis sa ma inscriu si eu ca utilizator al acestui site. Ma intereseaza sa cunosc cat mai multe opinii despre dr. Galearschi Sorin - ginecolog la Maternitatea "Cuza Voda " Iasi.Mi-a fost recomandat de mai multe cunostinte si consider ca inainte de a decide daca sa imi fac consultatiile la dumnealui este indicat sa stiu si opiniile celor care il cunosc si care isi pot exprima o parere despre profesionalismul doctorului mentionat.Cu multumiri anticipate, M

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

eu nu mai intru de mult pe la femina intim si nici nu prea raspund la subiecte, din intamplare mi-o picat ochii pe numele medicului meu.

eu il stiu pe Sorin de foarte multi ani, de cand era tanar si promitea.
bine'nteles ca el a operat-o pe soacra-mea, cu el a nascut sor'mea de doo ori, pe alte doo surori le-a tratat.

cu regret spun ca eu nu am incredere decat in el, insa are un mare dezavantaj, in ultimii ani e foarte aglomerat, mult prea aglomerat.

daca vrei mai multe parereri, intra pe topicul iesencelor de la prieteni, sigur o sa primesti mai multe opinii.





fetele de pe DC www.youtube.com/watch?v=4Y33-RHhfho&search=alla" target="_blank">sexy babusca

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabandol spune:

buna,
si eu sunt pacienta lui sorin de mult timp.sunt extraordinar de multumita de el, este singurul medic in care am incredere deplina.din pacata, asa cum spunea si adusca, este f aglomerat, dar merita asteptarea.este un bun profesionist si este OM.nu te trateaza cu indiferenta indiferent daca ai sau nu sa-i dai ceva.eu zic ca nu poti face o mai buna alegere.
bafta,
oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanalu spune:

si eu am fost pacienta lui in urma cu cativa ani. Intr-adevar e un dr. bun dar din cauza ca e atat de aglomerat mi se pare ca nu mai consulta chiar asa cum trebuie. In plus, ce mi se pare dubios, pentru orice afectiune a sanului prescrie aceeasi alifie. Nu mi se pare normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Originally posted by oanalu

si eu am fost pacienta lui in urma cu cativa ani. Intr-adevar e un dr. bun dar din cauza ca e atat de aglomerat mi se pare ca nu mai consulta chiar asa cum trebuie. In plus, ce mi se pare dubios, pentru orice afectiune a sanului prescrie aceeasi alifie. Nu mi se pare normal.



ha ha ha, aici cre'ca ai dreptate, da' stii care-i faza frumoasa? alifia chiar isi face efectul, cel putin in cazul meu.
si desi era foarteee aglomerat, nu s-a grabit, numa' ecografia o durat o juma' de ora....bine, a si avut de munca, tinand cont ca fiecare san cantareste cam doo kile

fetele de pe DC www.youtube.com/watch?v=4Y33-RHhfho&search=alla" target="_blank">sexy babusca

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

ce alifie, ce alifie? oare aceeasi care mi-a fost recomandata si mie de dr mea?

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad




un minut din timpul vostru inseamna o VIATA pentru ei !!! nu UITATI forumul umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaion spune:

quote:
Initial creeata de mihaion

Buna ziua, urmaresc de mult timp discutiile dvs. si am decis sa ma inscriu si eu ca utilizator al acestui site. Ma intereseaza sa cunosc cat mai multe opinii despre dr. Galearschi Sorin - ginecolog la Maternitatea "Cuza Voda " Iasi.Mi-a fost recomandat de mai multe cunostinte si consider ca inainte de a decide daca sa imi fac consultatiile la dumnealui este indicat sa stiu si opiniile celor care il cunosc si care isi pot exprima o parere despre profesionalismul doctorului mentionat.Cu multumiri anticipate, M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaion spune:

Va multumesc mult pentru mesaj. Am inceput controalele la d-nul dr. Galearschi si spre deosebire de femeile doctor la care am fost pana acum e mult mai fin si cu mai multa rabdare, comunic mai bine cu dumnealui si imi explica tot ce vreau sa stiu.Vad ca multe doamne spun ca e foarte aglomerat insa cred ca putine stiu ca mai lucreaza cu domnul dr. Dragomir la un cabinet de langa cinema Victoria Iasi. Acolo are miercurea si vinerea program, de la 11 la 13, costa mai mult dar nu stai la rand.Are numai cateva programari asa ca in situatia in care sunteti din Iasi sau doriti sa il gasiti fara sa stati la rand la Policlinica, il puteti gasi unde v-am precizat mai sus sau sambata la Nova Vita, cabinet cu sediul langa P-ta Nicolina, programul e pana pe la ora 11.M

Mergi la inceput