crema pt vreme rece

crema pt vreme rece | Autor: nicolutza

Link direct la acest mesaj

buna! e ok daca folosesc crema pt bb pt vreme rece, cu vint ...? am tenul sensibil si trebuie sa ma protejez ca lumea cind e frig. am vazut astfel de creme de la sanosan si chicco, nu stiu care-o fi mai buna. daca tot tre sa iau pt bb meu, ma gindeam ca o fi ok s-o folosesc si eu.ce ziceti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Nicolutza, foloseste mai bine neutrogena. nu e pt copii dar e creat pt vreme rece si umeda.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolutza spune:

multam de raspuns!gabi, stii cam cit costa si daca o gasesc numai in farmacii? sper sa nu fie f grasa sa ramina la suprafata pielii si cind intru undeva unde-i mai cald sa fie si mai vizibila:( daca -mi spui ca ai fost multumita, am sa-mi iau si eu:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

sincer, nu stiu unde se gaseste si nici cat costa. acu vreo 3 ani am primit cadou o emulsie de corp si crema de maini, 'norwegain formula'. stiu ca am vazut pe la drogherii neutrogena si pe aici, dar nu mai tin minte unde si nici nu stiu cat costa... recent am fost la sensiblu, am cautat, dar nu aveau.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Factorii externi agreseaza pielea de aceea trebuie iarna folosite creme mai grase pt a preveni eventualele tulburari vasculare cum ar fi de exemplu cuperoza....

Mergi la inceput