Supereva.ro - bineinteles :) - confidential

Supereva.ro - bineinteles :) - confidential | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii nostri,

Suntem aproape de lansarea oficiala a unui nou proiect:
www.Supereva.ro

Prima invitatie v-o adresam voua. Absolut confidential.
Pentru 2 saptamani, noi vom oferi posibilitatea de a va inregistra pe supereva.ro cu acelasi nume. Pentru asta, noi am facut o copie a bazei de date de membri pe care o vom sterge ulterior.
Daca va logati deci o data pe forumul supereva.ro - veti putea pastra acelasi nume si parola (ca pe DC).
Daca v-ati schimbat in ultumile 3 saptamani parola la DC, va ruga sa folositi pe supereva.ro = parola veche.

Important.
Ne dorim ca www.supereva.ro sa fie scris de voi. De aceea, acceptam articole originale de la voi - care se pot inscrie in categoriile de acolo. Cred ca la puterea si marimea comunitatii DC - ne permitem sa scriem original si mai ales cu nerv. Puteti deci deveni Redactori le www.supereva.ro.
Scrieti ne-conventional, curajos, non-conformist, cu tupeu. Aveti dreptul sa comentati ceea ce nu este discutat in presa romana: despre prost gustul unor vedete, despre artificialitate, despre snobismn, despre indecenta. Vorbiti despre moda, despre cum sunt imbracate vipurile romanesti sau straineze, ce fel de machiaj preferati, ce coafuri, de rochii, ce parfumuri.

Expuneti-va cu curaj parerea si scrieti la info@desprecopii.com

Acum avem puterea de a ne manifesta zgomotos si mai ales cu prospetime, inteligenta si umor.

PS: Stim ca sunt inca citeva probleme tehnice acolo - de aceea, v-am fi recunoscatori daca ni le puteti semnala.

va asteptam pe supereva. impreuna o putem face puternica.

desprecopii.com si supereva.ro





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Foarte frumos, dar prea asemanator. Cui folosesc doua site-uri identice? Mai sint si altele pe piata internetului-copiate la indigo, cu aceleasi rubrici. Cred ca spiritul desprecopii ar trebui pastrat si nu diluat intr-o suta de alte copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Dragut!


mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Este un sistem nou sau nu, de recirculare al utilizatorilor.
S-a mai vazut si la alte site-uri romanesti,chiar multe pe profil, magazinul ptr.copii, legat de celelalte site si forum.
Probabil este si o alta explicatie,
pentru nasterea SE, bebelusul lui DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

pai si care e concluzia?

BRENDA

Cu dedicatie:
"E o mare nenorocire de a nu avea destul spirit pentru a vorbi ce trebuie si nici destula minte pentru a tacea.Iata principiul impertinentei." (la Bruyere)
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Mie imi place site`ul

Doar ca hmmm... inca un forum?????

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Dupa cum ati observat, supereva.ro are multe subiecte comune cu DC.

Ne-am gandit la supereva.ro pentru ca acolo vom putea dezbate si subiecte care nu prea isi au locul pe desprecopii.com. Este asadar un site complementar.

Acolo vom publica si multe articole cu un target mai larg, despre vedete, despre gradina s.a.m.d. pe care nu le putem pune pe prima pagina de la DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Da, ideea cu siteul este buna, pentru ca aici deja existau p[rea multe subiecte din prea multe genuri. Doar ca si eu am rezerve la doua forumuri. Oricum, inceputul este promitator. Normal ca inca sunt aceleasi articole, daca au fost si sunt de buna calitate nu vad de ce nu pot fi un punct de inceput). Daca am pune toti un mic articol, cat mai la obiect, atunci ar putea fi un inceput in forta. Ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Ati copiat profilul utilizatorilor dar si mesajele private. Cind m-am logat a aparut o atentionare si cind am citit era un mesaj vechi din 7 septembrie. Plus ca in casuta aveam si alte mesaje de aici de pe DC.

Ideea e draguta, dar nu e un fel de autoconcurenta ?


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Tine aripioara asta, voinice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_emanuel spune:

Eu nu pot sa intru...imi da mesajul cu "nume sau parola incprecta...".

Din cauza ca mi-am refacut contul de curand? Daca incerc cu ancamironiuc, cel anterior nu vrea...cu asta nu vrea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

M-am logat si eu... la varianta roz a DC. Zau ca e prea...roz. Si cam la fel, cel putin pana una-alta.

Mergi la inceput