Fac ceva pentru mine!

Fac ceva pentru mine! | Autor: Adrianai

Link direct la acest mesaj

M-am hotarat sa ma duc la sala. Nu vreau sa slabesc, pt ca nu am ce da jos. Dar vreau sa-mi tonific muschii. Asa ca mi-am luat inima in dinti si m-am prezentat la o sala de sport. Rezultatul o mare, mare febra musculara. Dar deoarece am un instructor simpatic o sa ma mai duc. Cel putin pana imi exipra abonamentul, sau pana nu ma mai pot da jos din pat.

Voi ce faceti pentru voi?

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Bravo Adrianai, eu din pacate nu fac nimic pentru mine.Si-mi pare rau pentru asta.

ANGELA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Ma duc la cosmetica, o data pe luna.
Am facut si fitness, dar acu nu prea mai am timp...

eu
poze nunta

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danavasile spune:

in urmatoarea perioada voi face mai multe pentru mine , analize la zi , mers la stomatologie si coafor - pentru ca m-am plictisit de parul meu fara nici o forma
si vreau sa cred ca in fiecare zi fac ceva pentru mine, incercand sa am un mod de viata sanatos , miscare si atentie la ce mananc
spre exemplu azi am mers 6 km de acasa pina la job, pentru ca era extrem de aglomerat si riscam sa nu mai ajung la timp DAR am incercat sa vad partea plina a paharului , astfel ca diseara nu voi mai face programul de miscare acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Sport + cosmetica.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

nu prea. chestie de finante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Daca fac ceva pentru mine ?
Respir si atat .
O fi de ajuns sau nu ?

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Credeti ca Viata e grea ? Asa o fi... dar trece repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

Darael depinde. Cateodata nu e suficient.

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

unde te duci Adriana??? si ce fel de sport faci??? si pe mine m-ar interesa o tonifiere, ca am slabit si sta pielea cam flasca pe mine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Da: m-am hotarit sa-mi dau in judecata fostul sot pentru majorare pensie alimentara. E pt. copil, dar trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prettysunshine spune:

Fac fitness,de 2 ori pe saptamana,de un an incoace.Ma ajuta sa ma simt mai bine in legatura cu persoana mea.Iar acum ma bate gandul sa-mi iau pe cineva sa ma ajute la curatenie,ca sa am mai mult timp de fitness

Poze

One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.


Mergi la inceput