sala aerobic

sala aerobic | Autor: tora97

Link direct la acest mesaj

locuiesc in zona Foisor, in Bucuresti. Stie cineva vreo sala de aerobic in zona?
cu multumiri anticipate,

poze multe cu noi

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

e una la Club plus fit, dar e cam scumpa.

http://www.clubplusfit.ro/index.html
e pe Stefan Mihaileanu, aprope de Foisor.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Pe Dragos Voda la nr 70 - unde a fost centrul medical american. Au si aparate si se face si aerobic (inclusiv step aerobic)

Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Cum se numeste cel de pe Dragos Voda? As fi interesata...

Am fost o luna la Clubplus fit, e ok, fiind si intr-o viloasa, au dusuri, e destul de civilizat, dar as incerca si in alte parti prin zona. Nu stiu cat costa in alte parti, la CLubplus fit era 1,2 mil pt 12 sedinte pe care trebuie sa le consumi intr-o luna. Eu mi-am luat abonament impreuna cu sotul si mergeam impreuna.


"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"

Dana mama lu'Radu Stefan (Fecioras de 2003)

Radu mamii (intre 0-2 ani) si Raduc de la 2 anisori :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Larra spune:

Daca nu ti-e prea departe, eu merg in Tineretului , costa 700.000 12 sedinte si ai sauna gratuit, cand vrei si cat vrei. E si curat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Lara...unde in tineretului ? ca m-ar interesa si pe mine pt la anu in principiu...ca tocmai am nascut si am ceva kg de dat jos.

Poze

Inni... mamica de Ami (29.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

In Dimitrov e o sala de aerobic super, chiar in spatele la Magazinul de mobila Gepa. Nu mai stiu cum se numeste si nu mai am nimik de la ei nici pliant si nici vechiul meu abonament. Eu am mers acolo luni bune inainte sa raman insarcinata si tot acolo voi merge cand voi putea face sport din nou. Au antrenorii buni, mai ales un tip Cristi , si diverse programe combinate.

39 +
pozele noastre

Mergi la inceput