Cunoasteti un chirurg plastician ???

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Voiam sa spun ca firele se dizolva de la sine,aici peste tot se folosesc fire care se dizolva de la sine.

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Sunt niste fire speciale, care se absorb prin caldura.El zice ca te lipeste cu laser,si chiar se vede imediat dupa operatie cum esti lipita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

In Bucuresti : dr. Adina Alberts la Care Zone in Dorobanti.Mama mea sa operat la ea. Este o super doctora, si a modificat multe persoane publice din Romania
vezi : www.carezone.ro


39 +
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Fetele prietena mea si-a facut operatia si a iesit SUPER !!!
Nici nu ma gandeam ca o sa arate asa de natural...
A facut operatia in Sibiu si a costat-o 1700 euro(cu totul).Conditiile de spitalizare si personalul(inclusiv doctorul)au fost de vis.

Daca va intereseaza amanunte...intrebati-ma!

pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:


livia, daca poti spune-ne mai multe (doctor, preturi, cum a decurs refacerea).

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Livia, 1700 de euro mi se pare o suma minimala, tinand cont ca m-am interesat in acest domeniu si nu prea am gasit la pretul acesta! Poate revii cu amanunte, daca a fost dureros, cum a fost dupa anestezie etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Operatia a decurs foarte bine si fara complicatii iar conditiile din spital au fost de necrezut,cum numai in filme vezi!
Totul a mers ca pe roate:adica la 8.00 a fost la spital,a facut "n" analize,radiografii si pana in 10.00 a avut rezultatele apoi la 11 a intrat la operatie care a durat o ora.Dupa 2 ore s-a trezit si a mers(ajutata)la pipi(wc).
Nu a simtit dureri cat a stat in spital(3 zile)dar acasa ia fost mai greu (cca.7 zile).Nu a putut ridica mainile,a dormit numai pe spate,a trebuit sa ia calmante dar nu erau asa de puternicce incat sa nu simta durerea...dar pe zi ce trecea deveneau suportabile pana au disparut.La 10 zile s-a dus la control si la scos bandajele.Cicatricile sunt mici(cca.2 cm)si sunt facute exact unde vine sutienul(sub san),practic zici ca e dunga lasata de sutien,nu-ti dai seama decat daca te uiti foarte atent.La inceput aveau culoarea rosiatica acum zici ca sunt niste vergeturi sidefii.Au trecut de la operatie 5 luni si arata super!

Daca vreti poze va pot trimite.Eu am ramas impresionata mai ales ca eu o stiu cum era inainte.Ei ii era rusine sa isi ia tricouri,ceva stramt etc.,nu avea sani nici cat un barbat!

Pup si daca mai vreti informatii vi le dau cu drag!

ps:cand a fost la consult mai erau pacienti(e) si din alte tari si asta ia dat si mai multa incredere...fiindca si ei i s-a parut pretul preeeeea mic!Siiii acum are implantul cel mai bun si e fericita!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Offf, Livia, pacat ca e tocmai la Sibiu, altfel ma convinsesei deja! si, da, eu as vrea sa vad si poze! merci mult!
P.S. Despre dna. dr. Panghici din Constanta stie cineva ceva? ca am auzit ca face si dumneaei implanturi in Constanta...ma intereseaza orice informatie! merci

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput