unguent bun pt dureri reumatismale

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Fastum gel


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaispir spune:

in urma unui accident de masina de acum multi ani am ramas cu dureri groaznice la unul din genunchi (care mi-a fost facul praf). un doctor tot din Bihor mi-a prescris fenilbutazona (este cam urat misoritoare, dar face minuni). am mai aplicat si tratamente naturiste: bai cu tarate de grau, dupa care fac impachetari cu foi de varza sau de hrean (hreanul tinut max 10 min ca arde pielea) si bitter suedez (luat de la farmacie, original).
sanatate si numai bine mamei tale!

mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Cristina, vezi ca la Aldi e o crema pt reumatism. Exact, nu-mi mai amintesc numele, dar e ceva de genul Reumathoid asa ca iti vei da seama........Si iar Pferdesalbe am auzit de la vecina mea ca e buna (o gasesti la farmacie, fara reteta). Eu i-am mai luat mamei si Voltaren gel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

multumesc, am sa-i iau de aici mai multe sa incerce si ii dau si ponturile cu Apireven si domnul acela cu Untul pamantului din Ro. Multumesc mult !

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Helbi...eu ma dau cu crema pt. cai(Pferdesalbe), dar nu are acelasi efect ca dupä Apireven.
Cristina...de untul pamantului am mai auzit si eu, dar nu am probat pana acum.
Sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

mama mea a gasit o crema f buna recent. ii spune: 'unguent dr. boici cu spanz'.

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Oana_n...nu reusesc sa te contactez si recunosc ...nu stiu sa ma dau cu Yahoo...trebuie sa ma inregistrez...am uitat mare parte din lb.engleza....Uf!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Anul trecut in dec si eu am avut probleme si mi-au dat aici la farmacie pastile si unguent Voltaren dar si pastile Ibufen. A doua zi eram ca noua, dar am continuat tratamentul 5 zile cum mi-a spus medicul.
Multa sanatate mamei tale!

Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput