Tarife Medlife

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc GAby si Guestus!Macar m-am convins cum sta treaba.


fara drept de semnatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

Guestus are perfecta dreptate. La orice clinica particulara se plateste consultatia la care se adauga celelalte chestii.
Si, un pic off topic: cornetele alea cu ceara pe care te sfatuia tot el sa le folosesti se gasesc si in farmacii si sunt f. bune. Si ieftine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

quote:
Originally posted by GeorgetaR

Guestus are perfecta dreptate. La orice clinica particulara se plateste consultatia la care se adauga celelalte chestii.
Si, un pic off topic: cornetele alea cu ceara pe care te sfatuia tot el sa le folosesti se gasesc si in farmacii si sunt f. bune. Si ieftine.






Serioooooos??!! Si poti sa faci operatiunea acasa?....nu e nici un risc? Pentru copil e oricum riscant, ca nu sta nemiscat, dar ma intereseaza pentru mamaie.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

quote:
Originally posted by numeioana

quote:
Originally posted by GeorgetaR

Guestus are perfecta dreptate. La orice clinica particulara se plateste consultatia la care se adauga celelalte chestii.
Si, un pic off topic: cornetele alea cu ceara pe care te sfatuia tot el sa le folosesti se gasesc si in farmacii si sunt f. bune. Si ieftine.







Serioooooos??!! Si poti sa faci operatiunea acasa?....nu e nici un risc? Pentru copil e oricum riscant, ca nu sta nemiscat, dar ma intereseaza pentru mamaie.

Ioana




Da, serios, nu mai stiu exact cum le cheama dar eu le luam de la farm. Dona. Sunt niste cornete de hartie impregnate cu ceara si costa vreo 30 si ceva de mii. Eu le folosesc aprox. la 4-6 sapt. odata, dar ultima oara mi-am luat mai multe asa ca n-am mai cautat de vreo 3 luni. Sper sa se mai gaseasca. Nu le-as incerca pe un copil, cel putin nu pe unul mic fiindca nu poate sta nemiscat dar pt. adulti sunt super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

"Pentru copil e oricum riscant, ca nu sta nemiscat, dar ma intereseaza pentru mamaie."

incepi experimentul pe mamaie...oricum este un risc. nu poti sa faci cercetare fara sa ai victime colaterale...ex. marie curie.
poate aduc eu 2 manciurieni si deschid un cabinet sa-i suflu chifla lu cataghe

Mergi la inceput