Solutie pentru puncte negre si acnee - Favisan?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adrianai spune:

puteti comanda on line pe pagina lor.

WARNING: I have an attitude and I know how to use it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Este destul de complicat de comandat on-line. Trebuie sa-ti creezi cont...mhmhmhm

Sper sa gasesc la plafar, intr-un final...

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Eu l-am comandat online si l-am primit ieri. Astazi cred ca o sa incep tratamentul.
Revin peste... 10 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

eu am trei saptamani de utilizare constiincioasa , dar nu sunt rezultate spectaculoase. e buna lotiunea, s-au atenuat punctele negre dar pana sa scap definitiv mai am.
oricum la cat costa isi merita banii.

la voi cum mai e?


---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Eu momentan am stopat cautarile pentru a achizitiona acest produs.
Am fost in we la mare si acum sunt bronzata, sa se mai duca din bronzul meu minunat...la care tin f mult

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lolly spune:

Fetele...
La mine au trecut mai mult de 10 zile... Si am zis ca vin cu un feed-back.
Ei bine... Nu pot spune ca m-a ajutat cu ceva solutia aceasta. Probabil am eu un ten mai "dificil".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Fetelor, in general produsele de uz extern la acest capitol se combina cu cele de uz intern....si pentru ca suntem la produse naturiste, va recomand utilizarea a cel putin 3 luni de zile a Extractului gemoterapic din muguri de nuc.
Mai multe detalii despre produs pe link-ul urmator:
http://www.naturaplant.ro/produse/588/Extract_din_muguri_de_Nuc

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Asa cum spuneam eu nu mi-am mai luat fiind bronzata, dar vad ca nu este un feedback prea bun...probabil ca rezultatele difera de la persoana la persoana si mai mult, cred ca depinde si ce asteptari avem.

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

Bufi,

eu folosesc ACTIVA de 8 zile, nu am f. multe pct negre dar mai am ceva cosuri; nu am facut inca gomage, dar intr-adevar se pare ca fatza mi s-a mai curatzat si, oricum, am observat ca pct negre ies mai usor (am mai umblat la ele pe parcurs )

parerea mea este ca la cit costa - am dat 57.000 parca pe sticluta si nu s-a terminat decit pe 1/2 - merita chiar si pt simple cure de curatzare a fetzei; chiar daca rezultatele nu sunt spectaculoase, efectele solutiei sunt bune si vorba aia "nu are ce sa strice"

eu am cumparat-o de la Bucur Obor, chiar in magazin sunt 2 plafaruri la et. 1 si mai este unul la parter pe laterala dinspre Primaria sect. 2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

quote:
Originally posted by teo1970
[parerea mea este ca la cit costa - am dat 57.000 parca pe sticluta si nu s-a terminat decit pe 1/2 - merita chiar si pt simple cure de curatzare a fetzei; chiar daca rezultatele nu sunt spectaculoase, efectele solutiei sunt bune si vorba aia "nu are ce sa strice"




mie mi-e ca are ce sa strice; mi se pare ca are cam mult alcool.

---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput