sanii dupa intzarcat....

sanii dupa intzarcat.... | Autor: ancutzathree

Link direct la acest mesaj

buna!
l-am intzarcat pe baiat de aproximativ 1 saptamana. Avand in vedere ca aveam foarte putzin lapte n-am mers la medic sa-mi prescrie acele pastile ptr oprirea lactatziei.Cu sanii nu am probleme,nu am noduli,nici macar nu simt ca ar fi incarcatzi,,insa daca storc si acum dupa mai bine de o saptamana iese lapte...ar trebui sa fac ceva in acest sens,sa opresc lactatzia? ar trebui sa scot laptele?repet ,sanii nu ma deranjeaza deloc...
voi ce atzi facut dupa ce n-au mai supt piticii?




anca @ alex.bb


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

***viatza e doar o iluzie a simtzurilor***

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Buna!
N-am luat absolut nici o pastila si n-am avut nici un fel de problema.Ca si in cazul tau si eu aveam putin laptic , nu i-am mai dat sa suga si a disparut de la sine laptele,nu stiu sa-ti zic exact dupa cat timp s-a oprit in totalitate(nici n-am mai incercat sa storc sanul sa vad daca mai curge ceva)

botez
copiii mei iubiti
poze noi
Cristina , mamica de Craciunita Cristina Adriana (25.12.2001) si piticut Mihai Stefan (17.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Draga Anca- eu am intzarcat-o pe Ina acum un an, a renuntzat singurica si la fel nu am avut nevoie de pastile sau altceva..si si acum..daca mai storc mai ies cateva picaturi...dar am inteles ca incet incet disperare lapticul de la sine..

Ania & Inutza (23 oct 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59135" target="_blank">Inutza-sufletzelul nostru minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

vreo cateva luni dupa ce l-am intarcat a mai curs laptic, dar putin, cate o picatura. nu am luat nicio pastila si a fost ok. la un moment dat s-a oprit de tot.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

O singura data m-am muls usor la dus dupa ce am intzarcat-o pe Katja pentru ca simteam un mic nodul de lapte intr-unul dintre sani. S-a dus imediat ce a curs un strop de lapte. Nu te mulge pentru ca stimulezi. Daca te simti ok...e foarte bine, lasa lucrurile asa.
Nici eu nu am luat vreo pastila, totul a fost natural.


Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

va multzumesc de mesaje




anca @ alex.bb


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

***viatza e doar o iluzie a simtzurilor***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Chiar si dupa 2 luni mai poate aparea cate o picatura, dar, dupa cum ti-au spus si fetele, trece de la sine, fara pastilute.

Mergi la inceput