Dr Dumitrache, stie cineva?

Dr Dumitrache, stie cineva? | Autor: Larra

Link direct la acest mesaj

A fost cineva la dansul? Ce stiti despre el? Eu am inceput o serie de investigatii cu dansul la o clinica privata dar nu mai colaboreaza cu ei si trebuie sa-l caut la Parhon. E un doctor bun sau imi puteti recomanda voi un alt endocrinolog bun?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

da, profesorul Dumitrache e un endocrinolog renumit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silda spune:

Draga Larra,

D-nul Prof Dr Dumitrache este un endocrinolog cu multa experienta in spate, un foarte bun diagnostician si o persoana cu care te poti intelege. Ai facut o alegere excelenta. Este destul de aglomerat, dar daca tii legatura cu dansul si iti faci programari din timp, totul este ok.
Multa sanatate iti doresc si sa auzim numai lucruri bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Larra spune:

Va multumesc mult fetelor, despre Prof Dumitrache am citit foarte mult, am vazut in cate activitati este implicat si am inteles si eu cat de multa experienta are , dar n-am intalnit oameni care sa-i fi fost pacienti si nu stiu exact cum se poarta cu pacientii, cata rabdare are , eu am fost de vreo 3 ori la dansul si de fiecare data m-a expediat cam rapid ,e adevarat mi-a cerut sa fac un nou set de analize. Iar ingrijorarea mea era legata doar de modul de abordare al pacientilor si rabdarea cu care poate explica problemele cu care ma confrunt.
Acum voi m-ati mai linistit si consider ca merita efortul sa stau sa astept, sa-l caut prin spital, va multumesc inca o data.

Mergi la inceput