FIV 78

FIV 78 | Autor: dana p.

Link direct la acest mesaj

Va invit la un nou capitol care sper sa fie norocos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76124&whichpage=5" target="_blank">Analize minimale la Giulesti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77356&whichpage=10" target="_blank">Cost si numar de telefon pentru programare FIV Giulesti www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77356&whichpage=11" target="_blank">Detalii despre FIV Giulesti
www.desprecopii.com/forum/topic.aspTOPIC_ID=77356&whichpage=13" target="_blank">Lista analize Medsana
www.medsana.ro/prices.php?op=1" target="_blank"> Pret FIV Medsana www.desprecopii.com/forum/topic.aspTOPIC_ID=77356&whichpage=11" target="_blank">Cost FIV-congelare Medsana
www.med-new-life.ro/3_2.html" target="_blank">Lista analize Med New Life www.med-new-life.ro/adresa.html" target="_blank">Contact Med New Life
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74175&whichpage=8" target="_blank">Lista analize Szeged, www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Szeged, Harta clinicii Szeged
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78147&whichpage=16" target="_blank">Laborator analize Bios Diagnostic
www.med-new-life.ro/3_1.html" target="_blank">FIV pas cu pas www.med-new-life.ro/3_3.html" target="_blank">Metoda FIV
Filmulet cu dezvoltarea bebelusului Devoltare bebe
Link cu dezvoltare bebelusului in burtica www.primulpas.ro.org/decizie/primele12.html" target="_blank">Dezvoltare bebe

Preturi medicamente necesare tratamentului FIV:
dipherelin de 0.1 - 240 000
dipherelin de 3.75 - 5 300 000
menogon - 420 000
puregonul - 1 200 000


Dana
Poze



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Danuta, esti o comoara! ai facut cea mai tare chestie! multumim mult!


Repet mesajul meu de dincolo:
Merci, Ceci.
Lachi, mi-a fost dor de tine! bine ca v-ati intors teferi, Doamne fereste! imi pare rau ca n-a fost cum vroiai, dar poate ai sanse sa recuperezi luna asta!


Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Lachi ne era asa un dooooooorrrrr de tine!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Lachi, cred ca-ti tras o sperietura,mama mia.Bine ca te-ai intors si esti sanatoasa.Imi era dor de tine si intrebam pe la alte capitole daca te-ai intors.
Andicu , cred ca era nevoie de asa ceva dupa atata timp.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Fetelor si mie mi-a fost dor de voi si abia am asteptat sa ma intorc! A fost ingrozitor! Frig, hoteluri neincalzite, ploaie, prima saptamana am facut un frig de am crezut ca mor! In fiecare noapte am dormit in alta localitate, cara bagajele non-stop dupa noi, am fost si cu "scufitza rosie" dupa mine, ce mai, de vis!! de vis urat! M-am saturat de munti si serpentine, parca nu se mai terminau odata muntii Tatra! Nu ma mai duc in viata mea in Polonia cu masina! Dar n-am avut incotro, ca am avut treaba si in Slovacia si in Austria si a trebuit sa mergem cu masina, plus ca in Polonia am avut treaba in trei locuri diferite, la mare distanta. asta e! bine ca n-am crapat pe drum la intoarcere! ca aveam 170 la ora! a fost prima oara cand am dormit in masina, eram rupta, nu mai puteam tine ochii deschisi; in spate motzaia un coleg de-al nostru, la radio canta o muzica lalaita si a adormit si barbatu-meu! Cand ne-am trezit am tras pe dreapta intr-o parcare si ne-a luat o ora sa ne revenim din sperietura.

Vineri ma duc la histeroscopie. Sper sa poata scoate fibroamele. Mi-e cam frica, ca am impresia ca am racit in deplasarea asta, ca m-a tinut CM foarte mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocutza_mic spune:

buna ziua fetelor!
Va scriu pentru prima oara desi va urmaresc demult discutziile.
In primul rand vreau sa va multzumesc pentru toate informatziile pe care le-am aflat de la voi si care m-au ajutat mult.
Si eu am facut un FIV+ICSI, pe 10 iun am facut ET si acum incerc sa stau linistita pana pe 22 iunie cand o sa aflu rezultatul.
Datorita voua imi e parca mai usor sa trec prin perioada asta de asteptare.
As vrea sa va intreb si eu ceva: Dupa ET mi s-a recomandat ca la orice durere asemanatoare celei de la CM sa iau No Spa.Am prietene care au avut sarcini normale si care au luat No Spa pana in ultimul trimestru de sarcina.Voi ce zicetzi? Am intzeles ca rolul lui e de a relaxa uterul si de a opri contractziile lui.
Va doresc tot binele din lume si sa a toate dorintzele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Cecilia mult noroc cu testul acela care iti va aduce si tie cele II liniute rosii mult asteptate .

Cocutza bafta si tie si bine ai venit printre noi .

Bety ce faci ,cum merge sarcina ? Ce-ai facut la ultimul control si cand mai mergi ?

Lachi ce zici? Bine ca nu ati patit nimic .

Azi ar trebui sa primim o veste buna de la Puiramy .

GINA 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Gina multumesc din suflet.Sarcina usoara si bebe frumos si sanatos!
Puiramy asteptam un semn de la tine!Iti tinem pumnii in continuare!
Lachi bine ca esti intreaga ca restul se rezolva.Iti tin pumnii sa iasa bine la dr. si sa iti poata scoate fibromutele,ca de ti le scoate,vezi tu-iepuroaica te faci iarasi!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Da mai Lachi mai fata frumoasa a ramas Anis gravida natural. Uite ca se intampla si minuni. Lui bebe ii bate inimioara este in 9-10 sapt cred.

La multi ani Cecilia si tot ce iti doresti.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Monica ;ultumesc frumos.Sa-ti traiasca globuletul de aur si voi sa fiti sanatosi sa va bucurati de el!

cecilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

La multi ani Cecilia!
Iti doresc sa fii fericita si sa iti implinesti toate visele!

Poate ca vom reusi si noi sa ne intalnim odata.

Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput