Mamici din Arad...???(49)

Mamici din Arad...???(49) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj








Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,2 ani
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 4 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 2 ani
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 2 ani, si a Timeei
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 27 ani,, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
-ILDI25 (Ildi )- 26 ani,, casatorita cu Stefan -26 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-Melania14 (Nico) - 31 ani, casatorita cu Ovi 32 ani, mama Melaniei Ioana , 1 an
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an




Ianuarie
10.01.1974- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14"Nico")
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
14.01.2005- Melania Ioana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania 14 "Nico")
20.01.1980- Stefan (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25"Ildi")
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau"Nico")

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1975-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">Melania14 "Nico"
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)
17.05.1980-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=25758" target="_blank">ILDI25 "Ildi"
18.05.2006- Timeea (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana")


Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)




INTALNIRE 12 MAI



Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
[b]Ingerasul mic din burtik

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetele!

Nico aseara am lipsit la "apel" ca am avut de lucru cu frate-meu(i-a fost rau si i-am facut niste injectii).

Alinush e in frigider prajitura...si e tare buna!

Fetelor trezireaaaaaaaaaa!

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, nu stiu daca e gravida Madi si nici daca ala e prietenu desi banuiesc ca da ca a fost cu el la nunta...eu o cunosc doar asa din vedere si de la facultate dar n-am schimbat niciodata vreo vorba [:d]
N-am reusit sa vad pozele de la nunta lu Neamtiu Mi-a promis Gratian, sotul ALinei un DVD...il astept

Fug la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Alina , ce o sa fie Dragos la serbare?mie mi s-a parut ca te refereai la o alta tipa, cel putin era o alta poza la adresa selectata de tine ca sa o vada Clau.

Ioana nu am stiut ca e fratele tau la voi.Cum a dormit Alesio asta noapte avand in vedere ca ieri la amiaz' a "atipit" numai ?

Maaaaaaammaaaaaaaaaa , dar ce mai bate vantul ! si zana mea e afara cu soacra-mea .Daca ma plang ca e bolnava, sa ma trageti de urechi, sigur de la plimbarea asta i se va trage .

Diannnnnnnnnnna???!!!! nu mai intri deloc, macar sa ne saluti .

Flavia tu ce mai gatesti?la ce te uiti la TV sau asculti muzica? sau faci curatenie ?

Azi merg la Furau la control , de la 13.30, pana la 17.00 sper sa ajung acasa ....

Va las, merg sa profit ca sunt singurica


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Nico ce optimista esti cu programarea la Furau!
A dormit bine azi-noapte goanga mea....sau am fost eu prea obosita(ca m-am culcat la 1) si nu l-am mai auzit....oricum dimineata la 6:30 si-a baut laptele, apoi a venit cu noi in pat si a tot stat si m-a mangaiat (si mi-a tot zis: "te obec mami, te obec Iana")pana la 7:30....apoi a dormit iarasi pana la 8...si gata somnul!

Alinush spor la gasit ciorapei albi!Ce rol are Dragos?

Pupici!


Ioana(24+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

A crescut Dragos asa-i?!Nu stiam eu de ce la un moment dat nu se mai ingrasa si minca.......Mi-e asa de drag de el ca dimineata cind se trezeste cere de mincare si cit asteapta se pune linga taica-su si cinta :) e mare cintaret.
Melania, tipa blonda e sora-mea.Acum nu mai e nici ea asa slabuta ca are o fetita de 1 an:P.Sper sa slabesc inaitea eiN-am mai pus poze cu Dragos ca ...n-am mai pus.Sper sa imi fac nervi ca al meu sot le-a arhivat pe undeva si mi-e groaza sa le caut.
Fetelor mi-ati facut pofta cu prajitura voastra.Eu o fac cu 1 l de lapte si un praf de budinca de vanilie si torn peste blat sa se insiropeze iar intr-un castron separat pun capsunile cu zahar .Si apoi fiecare se serveste cu budinca si deasupra toarna capsunile cu sirop. Deabia astept sa fac simbata....:)

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Mai da ce urata e vremea asta. Eu parca am cazut in butoiul cu melancolie.

Nico, la TV nu ma prea uit ca nu prea am la ce. Imi plac unele seriale de pe AXN, dar cam atat. Cam toata ziua trebaluiesc, desi nici eu nu stiu ce sa mai fac. Gatesc zilnic astfel incat al meu zice ca e la cura de ingrasare. Azi de exemplu fac doar felul 2, sufleu de conopida cu carnat iute la cuptor, ca mai am ciorbita de ieri si mai devreme am facut o placinta, ii zice "placinta rapida" ca nu se bate, doar se amesteca ingredientele si se baga la cuptor. Vineri am facut o reteta de cornulete luata de la subiectul "Mamici de sept-oct" pe care a facut-o si Ioana la un moment dat, doar ca eu am facut 2 portii. Sunt foarte bune. Sambata am facut gogosi, intr-o alta zi am incercat ceva reteta din revista "Practic ...", dar nu a iesit exact ca acolo asa ca o voi incerca inca o data si uite tot asa .......
La mine sotul e mare amator de dulce, dar mai nou si eu de cand sunt ravida.
In rest fac piata, spal, calc, aspir, mut hainele prin dulapuri, ieri am dat cu lavabil pe hol in zonele unde s-a facut mai negru de la papuci, poseta sau alte chestii frecate de perete, iar dupa ce vine al meu de la lucru ma scoate la aer putin. Si uite asa trec zilele.

Azi la 5:06 am fost treaza si nu am mai putut dormi. La 6:35 eram la coada sa ma programez la analize de sange si am stat pana pe la 8 fara ceva cand mi s-a facut rau de la atata stat in picioare. Au fost niste doamne dragutze si m-au bagat in fata si m-au programat, apoi a venit Sorin sa ma duca acasa ca nu am mai fost in stare.

Alina, tot pt baiat ma pregatesc . Salteaua la patut e albastra cu pisoi galbeni pe ea.

Gabi, acu mi-aduc aminte ca am "vorbit" de Aloe ..... ca mi-ai trimis link-uri . Stiu ca nu m-am dat ca scria ca e pt uz extern, dar acum incerc ca altceva nu am ce sa fac. Ma terorizeara rinita chiar si noaptea uneori.

Ioana, tu la ce scara stai? Ca am o cunostinta cu o fetita in scara A la et. 1, Lore o cheama pe mamica.

Alina33, stiu cum e cand lucrezi pt tine ... chiar mult prea bine. Sa ne pui poze mai noi ca sa va vedem cat ati crescut.

Ma duc sa termin mancarea si poate dorm putin ca al meu sot tocmai m-a sunat ca pleaca pana la Oradea.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

In sfirsit avem poze noi!!Nu le gasesc pe cele de la 2 ani ca am intrat in ritm si daca ma opresc cine stie cind mai pun.Roscatica mica e nepotica mea:)

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Am ajuns si noi de la spectacol, nu a fost serbare, a fost doar un spectacol de 1 iunie la Palatul Cultural. Au fost toate grupele de la gradinita PP 14 si au avut doar cantecele si dansuri.
Dragos a fost catelus si a dansat cu o pisicuta, de fapt au foat mai multe perechi(catelus-pisicuta), au fost tare scumpi. Cand are Calin timp descarca pozele, nu stiu cum au iesit ca era cam intunecos acolo. Abia am gasit cirapi albi, a cautat Calin in multe magazine, in piata... si a gasit o pereche desi era putin mici, tot se lasau in jos.
Serbarea va fi in 9 iunie, el va fi copacel in Alba ca Zapada.

Flavia, scrie-ne si noua reteta aia de "placinta rapida".
Ce chef de gatit aveti gravidutelor!

Acum plecam in vizita la cineva, revin mai tarziu pe la voi.



Alina (25+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Dar chiar ca aveti chef de gatit, mai burtici !

Alina , asteptam poze , oricum sunt !Asta ma enerveaza si pe mine in orasul asta , nu gasesti decat marfa de sezon si "cica" la moda !Pai daca eu sunt "demodata" si vreau ce s-a purtat vara trecuta, teapa , nu gasesc !Cand am vrut sa-i cumpar Melaniei jucarii pt nisip , la incepitul lui aprilie, mi-au spus vanzatoarele ca nu a inceput sezonul.... deci, sa ma conformez Noroc cu Ziridava , am gasit acolo, toate prafuite , de anul trecut.

Alina 33, am vazut pozele, sunt suuuupeeeeeeer copilasii si tu ai slabit bine .Mai pistoneaz-o pe Ioana sa modifice in catastif varsta lui Dragos, acolo are 1 an !Aaa... si inca ceva , eu sunt Nico , Melania e zana mea .

Fetelor cum stati cu Aloe ? voi chiar vorbiti serios cu uzul extern ?am crezut ca glumiti .Pai nasul nu e o cavitate deschisa?deci nu e uz intern .

Flavia , la tricotat nu te pricepi?

Astazi a adormit zana in carucior , cand s-a uitat soacra-mea in fata blocului la ea , dormea.Saracuta, nu prea s-a odihnit azi noapte pt ca am initiat actiunea "no bibi !"si taaaaaaaaare l-ar mai fi vrut.

Ioana nu am stat la Furau , la 14.30 am iesit din matern


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

DORMITI ????

no bine, merg si eu la culcare .


Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput