Proctoline

Proctoline | Autor: tora97

Link direct la acest mesaj

O persoana foarte apropiata mie, avind probleme serioase cu hemoroizii a apelat la institutia sus mentionata A platit cit i s a cerut si a inceput tratamentul
Daca la inceput i s a promis marea cu sarea, in sensul ca o va scapa de problemele cu pricina, acum, este adevarat dupa vreo 7 interventii, au inceput sa i povesteasca ca va trebui sa ia o pauza de vreo 3 luni, urmind "sa mai vedem" dupa aceast pauza ce si cum...Ba mai mult, ca se va concentra asupra celor mari, cei mici lasindu i in pace
Nu spun ca nu simte nici o ameliorare... ingrijorator mi se pare acest "mai vedem" Medicul respectiv spune ca aceasta pauza este absolut necesara... Va intreb pe voi, poate aveti ceva cunostinte medicale, este necesara? Este posibil ca dupa 7 hemoroizi gituiti sa nu se intrevada nici o ameliorare? Ati mai auzit despre asemenea probleme? Dar ce stiti despre seriozitatea acestei institutii?
Caci spre exemplu in momentul in care am intrebat "daca dupa rezolvarea problemelor acestea reapar, cum se procedeaza, se plateste din nou aceeasi suma?" nu mi s a dat nici un raspuns concret, fiind plimbata de la medic la receptionera (?!)

In caz de neseriozitatea acestei institutii, unde ne putem adresa vreo plingere? Caci salariatii de acolo nu ne furnizeaza nici un raspuns la asemenea gen de intrebare, nici macar nu stim cine i mai marele pe acolo...

Cu multumiri anticipate,

poze multe cu noi

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu tocmai ce am incheiat "tratamentul" la ei. Mi s-au rezolvat toate problemele iar hemoroizii au disparut fara urma . Si m-au chemat la control peste 3 luni sa vada cum s-a cicatrizat nu sa reiau operatiunea. Din punctul meu de vedere si-au meritat fiecare banut! Sunt profesionalisti si mi-a placut cum am fost tratata.

Imi pare rau pentru prietena ta.

mamica de baietel 2,5 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput