Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdelaP spune:

Brenda, crede-ma ca am incercat prin biblioteca, dar din pacate noi ne-am mutat din Cluj in Oradea si aici fondul de carte e muuult mai sarac si efectiv nu am gasit nimic. Am incercat si la Institutul de Statistica Oradea si acelas rezultat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Salut fetelor de la soc.-psihologie!
Vreau si eu o informatie, va rog frumos; daca stiti cumva in ce perioada va fi urmatoarea sesiune de examene?
Multumesc!


www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Oana,problema "secretarelor" exista peste tot,nu numai in facultati.Zic eu ca se exagereaza un pic,dar depinde din ce unghi privesti lucrurile.
Cursuri exista pe site-ul facultatii la "biblioteca virtuala".Cursuri se tin si in facultate,chiar daca nu pt.ID,te poti duce la alta categorie,in fiecare an s-au tinut cursuri.Vrei sa-ti spun ceva? In 5 ani de facultate,eu n-am fost niciodata la cursuri.M-am bazat pe carti,sau am mai luat de pe la colegii care au fost la cursuri.Eu zic ca daca vrei sa faci facultatea,o faci.....
Adela,pai poate gasesti pe cineva dintr-un oras apropiat care sa-ti cumpere cartile sa ti le trimita.Daca nu si nu,eu te pot ajuta,dar zic eu ca-i mai complicat.Daca ai nevoie,imi spui!


BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Apropos.....cind incepe sesiunea de toamna?

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:



Oana eu sunt de acord cu ce a scris Brenda, este adevarat ca mai sunt si "piedici" dar daca te agiti si daca chiar te intereseaza vei vedea ca vei reusi sa-ti procuri si carti, cursuri si tot ce te intereseaza; inceputul este mai greu.
Sesiunea habar nu am cand incepe.
Eu am inceput practica, lucrez cu copii cu tulburari mintale, autisti...este foarte trist sa vezi asa ceva dar din pacate asta este viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

trist,intr-adevar......dar de asta ne-am ales facultatea asta,nu?
ca sa-i putem ajuta,in limita posibilului,pe cei cu probleme.....

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

Fetelor, ma bag si eu la subiectul vostru si va rog da-mi spuneti dk stiti un nr de telefon de la spiru, ma intereseaza un master de politici sociale, sun ca disperata si nu-mi raspunde nimeni; inteleg ca e vacanta dar stie cineva cind incep inscrierile la master?
multumesc mult,
M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

Multumesc de raspunsuri, fetelor.
Eu lucrez intr-un spital de psihiatrie de 6 ani jumate.
Sa speram ca sistemul sanitar de peste cativa ani va respecta normele europene a personalului angajat in institutiile sanatatii mintale.
Ne asteapta un viitor pe ramura asta.
Va pup si va doresc succese!!!!

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

quote:
Originally posted by melina34

Fetelor, ma bag si eu la subiectul vostru si va rog da-mi spuneti dk stiti un nr de telefon de la spiru, ma intereseaza un master de politici sociale, sun ca disperata si nu-mi raspunde nimeni; inteleg ca e vacanta dar stie cineva cind incep inscrierile la master?
multumesc mult,
M.

dev xero ellinika...




Si tot o sa mai suni,asa se intimpla si in timpul activitatii,nu numai cind e vacanta.
Pai intra pe site-ul lor,sau da o fuga pina acolo,e cel mai simplu.

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

merci brenda, sint cu copilul dupa mine altfel m-as fi dus;probabil o voi lasa intr-o zi cu cineva ca sa pot merge acolo sa culeg niste amarite de informatii; incepe sa-mi piara entuziasmul citind postarile voastre, acum intzeleg de ce masterul e mai ieftin la spiru, putin dai, putin primesti!
M.

Mergi la inceput