Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fify spune:

florycel_m...si apoi @yahoo.com, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fify spune:

Oana , multumesc din suflet.Acum am venit de la servici...si am intrat sa citesc....caci am ce.
multumesc inca odata.
...daca mai ai ceva pt anul I, nu ezita...si daca ai timp..poti sa-mi mai trimiti. M-ai ajuta enorm.
TE PUP DULCE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:



Alma ai reusit sa rezolvi ceva la facultate?

Lilib

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiuta spune:

buna tuturor! sunt noua pe la voi si am si eu nedumeririle mele.Sunt anulI la socio-psiho ID si nu prea am inteles niste chestii si nici nu pot sa intru in avizierul virtual ca cica nu corespund datele.De ce?oare nu mi-au trimis inca dosarul(sunt din satu mare)?ma poate lamuri cineva? Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

quote:
Originally posted by didiuta

buna tuturor! sunt noua pe la voi si am si eu nedumeririle mele.Sunt anulI la socio-psiho ID si nu prea am inteles niste chestii si nici nu pot sa intru in avizierul virtual ca cica nu corespund datele.De ce?oare nu mi-au trimis inca dosarul(sunt din satu mare)?ma poate lamuri cineva? Multumesc!



Buna tuturor,
tot boboaca de anul I , ID

Am downloadat de pe site tot ce se putea pt anul I. Id-ul si parola mi s-au dat de la facultate (acesta e valabil pt toti studentii din judet; faza cu formularul si ca nu m-am gasit in baza de date a fost degeaba).
Sintezele acopera f. putin din intrebarile propuse pt examen, asa ca am facut comanda de manuale. Alta problema ar fi ca acel ghid valabil 2006-2009 contine in sem.I mai putine examene comparativ cu schema de pe site.
Metoda de examinare e noua, incepand de anul acesta, introducandu-se pe site un soft "Blackboard" din care se pot obtine atat materiale cat si testele de autoevaluare. Deocamdata e in lucru si incomplet.

Mai vorbim si spor la studiu tuturor.

Pupici

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didiuta spune:

IMI POTI SPUNE TE ROG DESPRE CE ID SI PAROLA VORBESTI CA NU AM PREA INTELES. EU STIU CA PAROLA MEA DE MAIL SI LA ID CNP-UL SAU CUM?MERSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fify spune:

Lilib...merciiiiii.Sunteti niste fete de nota 10.M-am apucat serios de conspectat.Stiu ca sunt multe de invatat , dar ma multumesc cu ce am. Tre sa plec sa-mi iau cartile, ....da doamne sa fi venit....ca de nu, o strang de gat pe secretara.M-am saturat de amanari.
va pupic si spor la invatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Oana unde ai comandat cartile?

lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

quote:
Originally posted by didiuta

IMI POTI SPUNE TE ROG DESPRE CE ID SI PAROLA VORBESTI CA NU AM PREA INTELES. EU STIU CA PAROLA MEA DE MAIL SI LA ID CNP-UL SAU CUM?MERSI



Secretara a dat tuturor studentilor de la acest profil un username (un CNP de fapt) si o parola. Probabil ca treaba cu formularul e greoaie pt ca iti dai seama cat le trebuie sa fie toata baza de date completa. Am incercat si asa dar nu figuram in BD apoi am trimis mail cu datele personale...nici un raspuns de la Bucuresti...asa ca...

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

quote:
Originally posted by lilib72

Oana unde ai comandat cartile?

lili



La secretariat lasi lista cu manualele pe care le vrei. Eu am inteles ca anul asta naspa cu manualele (nu s-au mai editat ca anul trecut) asa ca s-ar putea sa bat librariile.

Oana

"Tragedia vietii consta in ceea ce moare intr-un om in timp ce traieste"

Mergi la inceput