Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vivi spune:

Multumesc mult Lili,
si eu stau prost cu manualele, desi unele mi le-am cumparat de anul trecut. Ai incercat si la libraria din centru? (cea de la sediul central) La mine a fost o perioada cand mi-era mai la indemana sa ajung acolo si mi-a prins f bine. Acum, sunt departe de ambele sedii, asa ca nu am mai ajuns in timpul programului librariei(in centru era deschis si dupa amiaza ). Mult succces tuturor studentilor, indiferent de facultate :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Lili si pe voi v-a pus sa optati pentru psiho sau socio? Irina mi-a zis acelasi lucru, insa la noi nu. Nu stiu ce sa mai cred... N-am luat inca manualele, sa vad ce-mi zic secretarele cand ajung acolo. Nu mai avem limba straina in anul II? Oare la modulul psihopedagogic ma pot inscrie si de anul asta?

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Da si la noi "s-a facut imparteala" eu m-am inscris la psiho, daca te uiti pe avizierul virtual o sa vezi ca pt. anul II sintezele sunt impartite, sociologie respectiv psihologie;lb straina nu mai avem;
pt. modulul psihopedagogic nu stiu ce sa-ti spun :-(

Vivi la libraria (Ion Ghica) nu am fost dar am sunat si mi s-a spus ca nu au manuale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Adresa mea de e-mail : _oliver_irimescu@yahoo.it
Sunt interesat de oricare curs din anul 1 (ID);Va multumesc tuturor!
Am si eu o intrebare: cum in anul 1 o limba straina am inteles ca este facultativa,trebuie sa anunt la secretariat in cazul in care sunt sau nu interesat??? Eu nu doresc sa ma pregatesc si la lb engleza,in cazul meu,dar nici sa am vreo surpriza in prima mea sesiune!?
(oliver75)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Examenul la lb. straina este obligatoriu ( nu stiu de ce spun ca este facultativ);nici eu nu as fi vrut in anulI sa dau examen la aceasta materie, dar colegii mai mari mi-au spus ca este obligatorie!

Sa aveti o saptamana frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

In seara asta am reusit sa-mi creez cont!Ura!
Daca vrea cineva cursul de Antropologie pentru anul I,vi-l trimit eu.Si sintezele din anul I le am.

am 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fify spune:

Vai de mine ce fericita sunt ca v-am descoperit. Am si eu o mare belea. Sunt in anul 1 la id.Problema cea mare este ca nu am carti. Cica nu s-au editatOare cum d-zeu o sa invat...sau de unde imi procur pana la urma cartile?Am sa va bombardez cu intrebarile:
-are cineva programa?( eu nu o am pt ca secretarei i-a fost lene sa o scoata din calculator)
-cei care ati terminat anul 1, cum vi s-a parut facultatea?Ati avut timp sa invatati, ati avut multe restantze?
-Eu o fac de placere, sper insa ....sa nu ma termine psihic, caci sunt mai paguboasa de felul meu.
In ideea in care nu v-am plictisit ...va pupacesc dulce si astept raspunsurile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fify spune:

Mamica Oana, daca nu sunt insistenta , poti te rog sa-mi trimiti cursul de Antropologie pt anul 1....si mai ai pt mine, ca nu ma deranjeaza, ba din potriva , ma ajuti foarte muuuuuuult. Sa-mi spui cat ma costa,da?

te rog mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Fify,da-mi o adresa de e-mail ca e in format electronic cursul.

Oana,mamica de Robertzel
am 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fify spune:

wow, nici nu-ti dai seama ca ai facut o romanca fericita.Deja nu mai incap in pene. Aderesa mea este florycel_m@yahoo.com
sa-ti d-zeu sanatate.
....si daca mai ai ceva pt anul 1 ...nu ezita ...ca sunt deschisa oricand.
merci mult, mult

Mergi la inceput