Sociologie-psihologie "Spiru Haret" (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Eu sunt la IDD. Si mie mi-a trimis o fata super draguta cursurile la antropologie si sintezele la psiho. La restul am doar grilelle, nu am cursurile. Dati-mi-le si mie daca le aveti voi.

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:



Da, o sa aveti examen si la limba straina si la info.
Sa vad ce cursuri mai am eu pt. anul I, daca gasesc ceva va trimit.

Toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Buna fetelor! Pot intra si eu in cercul vostruSunt anul 1 ID psiho la Spiru Haret Ma numesc Alin Oliver ,sunt din Arad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Buna, Alin. Bine ai venit in grup. Eu sunt asa de noua, incat imi trebuie ceva timp sa ma organizez. Am terminat prima facultate acum mai bine de 10 ani, si nu mai stiu care e mersul, si oricum imi e straina total aceasta forma de invatamant ID. Vorbiti de sinteze, la ce sunt bune, cine le-a "faurit"? Sinteza asta dupa ce se face, dupa curs? sau din materialele suplimentare?
Cu testele grila - am inteles ca se doreste renuntarea la ele, eu oricum n-am apucat sa dau in viata mea decat de 2 ori examen stil grila: prima data prin anul 5 de fac. la o materie, iar a doua oara la examenul de la scoala de soferi.
In rest, am bagat ca ursu' cursuri la greu, ca asa era.

Lilib, esti o comoara, am primit si mi-am copiat cursurile de sociologie generala.
Am vazut pe grupul din yahoo niste fisiere foarte mari, format mp3, care ar fi tot niste cursuri, am facut download la 2, dar n-am apucat sa le deschid. Stiti cumva ce sunt?

Oricum, incep sa-mi fac griji.....
Numai bine va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Bine ai venit Alin

Ma apucasem sa va scriu cum este cu ID-ul,mai aveam putin de scris si buff mi s-a resetat calculatorul ce m-am enervat o las pe alta data.

Vilma nu-mi dau seama despre ce fisiere vorbesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Uite aici: http://www.badongo.com/file/1674893, in josul paginii, un fisier de 18 MB, fisierul este format mp3 sociologia_comunitatilor_2006.11.07.mp3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliver75 spune:

Va multumesc tuturor pt 'mesajele de primire'!
Cei care sunteti in anul intai ati reusit sa accesati(creati) contul pe site-ul facultatii? Eu unul nu am reusit iar de la facultate (ID ARAD) am fost anuntat ca trebuie sa mai astept....
Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

aaaa, sunt cursuri audio inregistrate de catre o colega draguta si puse pe site, din pacate cursurile sunt pt. anul III.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

am revenit.e cineva anul I la zi in bucuresti?am intels ca pe site sunt cursurile dar eu nu le-am vz,tb sa cumpar si cartile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Multumesc Lili! Mai am o observatie, vad ca nu merge inscrierea la biblioteca virtuala, am trimis de 2 ori datele mele pe email, dar n-am primit nici un raspuns inca. Cartile nici eu n-am apucat sa le cumpar.

Mergi la inceput