De ce nu si engleza sau franceza?

De ce nu si engleza sau franceza? | Autor: nelia

Link direct la acest mesaj

Am citit mesajele de la subiectul Germana daca vreti... si mi-a placut mult de tot, numai ca eu nu am nevoie de germana aici, ci de franceza si engleza. Si pentru ca stau acasa cu Agata si in afara de internet in orele ei putine de somn nu prea pot face altceva, m-am gindit ca mi-ar pirnde si mie bine niste lectii de engleza sau de franceza... online. Macar atit pina voi incepe si eu un curs. Astept profesorii! Din pacate, nivelul meu este putin peste zero la amindoua!

Cornelia, mamica Agatei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otilia spune:

Draga mea,

Iti recomand un site specializat pe limbi straine:

http://www.bntworldcup.org/forum/

Daca vrei pot sa te meditez la franceza...

@+...
Otilia & La Adelita , 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Daaaa, e f bun pt limbi straine! Te asteptam acolo!

Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci cānd vrei cu adevarat!
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Multumesc! Voi intra pe el la noapte, dupa ce adoarme maimutica. Otilia, sigur ca as vrea, intotdeauna am prins mai repede ceva direct de la o persoana, decit din carti... Dar ai o idee cum am putea face asta? Si cu un puiut de 9 luni de zile, crezi ca vei avea timp pentru asa ceva? Eu sint dispusa.

Cornelia, mamica Agatei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clara spune:

EU PROPUN SA DAI MEDITATII PE SITE.
SA INVATAM TOATE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ani35 spune:

Sunteti extraordinare!!!Os admiro mogollon!Si quereis ayuda, o si teneis dudas...aqui se ofrece una volutaria, tambien.Problema e ca am accentele pe taste separate si...o sa radeti,dar abia acum ma imprietenesc cu calculatorul. Ii dau eu de capat,sunt o perseverenta!! pentru toate!

Mergi la inceput