noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Ana-Maria21: Bine ai venit si tu pe la noi!!
gabi_j: mai nu stiu cum sunt altii dar eu nu ma inteleg prea bine cu racii. Desi sunt o fire foarte sociabila, cu multi raci am avut ceva neintelegeri de caracter.......dar poate sunt eu de vina...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Am citit ce a-ti scris pana acum si vad ca nu a-ti zis nimic despre cum va intelegeti voi cu alte Sagetatoare sau Gagetatori.Eu sincer va spun acum am avut ocazia sa cunosc cateva sagetatoare dar nu m-am inteles cu ele.De ce?Nu stiu.Doar sunt la fel ca mine nu?Dar am avut asa ceva .....nu mi-a placut de ele(acum eu nu zic ca nu imi place de voi...Doamne fereste,nu am nimic cu voi).Dar am un prieten sagetator cu care ma inteleg super.Or fi gasetatoarele mai rele?Nu cred.Dar ma tot intreb de ce nu m-am inteles mai bine cu ele.

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Mai eu nu pot sa zic ca am ceva cu sagetatoarele pt ca nu stiu tare multe. Pe cele pe care le stiu, ne intelegem ok, nu ne iubim, dar nici nu ne ignoram reciproc. Relatia cu ele este in regula. Cu o singura exceptie, cumnata-mea, cu care ma inteleg perfect, numai timp sa stam impreuna nu prea avem...si distanta e mare...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Buna fetelor!
Sunt o sagetatoare f.trista dar tot sagetatoare sunt.
18.12.1974

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

hello fetelor
m-am intors si eu....adica noi....am nascut luni 8 mai la 11:20 un baietel ALEXANDRU MIHAI de 55 cm si 3700g e un scump si chiar daca e in zodia taurului simt ca o sa ma inteleg bine cu el....sotul e fecioara si taurii de inteleg bine cu fecioarele......sper cand va creste sa nu se coalizeze "impotriva" mea. poate chestia asta cu zodiile depinde si de personalitatea fiecaruia, ca eu ma inteleg bine in general cu toata lumea.....desi cred ca poate fiind sagatator sunt sociabila si nu am probleme de adaptare.

de Alex (08.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

arleena: sa-ti creasca bebe mare si sanatos si sa va bucurati de el pana la adanci batraneti!!!


Fetele, eu de maine plec in concediu pana pe la sfarsitul lunii. Nu cred ca o sa am de unde sa mai intru pe net, asa ca cei/cele care doresc sa se inscrie in clubul nostru, trebuie sa aiba un pic de rabdare pana ma intorc.Asta nu inseamna ca nu o sa citesc la intoarcere tot ce ati postat!!
Va pupic si sa ne vedem cu bine!


Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna seara tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!!
bine ati venit, sagetatoarelor celor noi de pe topicul asta!

cu racii..cred ca nu ne intelegem prea bine...cred ca doar ne toleram si atat.......
cu sagetatoarele cre dca suntem ok...iar cu sagetatorii cica, ne intelegem minunat.
nu stiu ce sa zic...cat sunt sau nu de adevarate.
conteaz mult, cred, cum zicea cinvea, de felul si caracterul fiecarei pers.

arleea, felicitari mamica curajoasa ce esti tu!!!!!!!!!!! sa ne impartasheshti din experienzta ta cu nascutu`! te invidiez cat esti de curajoasa !!!!!!!!!! cand aud cu cata senintate povestitzi despre nasteri naturale, imi vine sa o iau la fuga ca numai eu sunt speriata si ticaloasa! eu nu vad decat cezariana in fata ochilor....; nu sunt insarcinata, dar cand voi fi....cred ca pt cezariana voi opta...din nefericire...

addinel, spor la cumparaturi si pregatiri pt nunta! se vor rezolva incet-incet toate! stai fara grija! frumoasa ideea nunztii mici si intime cu invitztatzi pers de suflet! sunt si eu adepta acestei idei!.

mormelvio, drum bun si asteptam sa ne povestesti din concediul tau! traseu, impresii, povestiri, intamplari...etc.
si foto, neaparat!

seara placuta tuturor si numai bine!!!!!!!!!!!!!!
imi place lista asta mai largita cu sagetatoare!

pupi



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Arleena felicitari si sper ca ai avut o nastere usoara.
Mormelvio concediu placut si ce sa facem......te asteptam pe DC pana vii.
Eu raci nu prea cunosc sa stiu cum e treaba cu ei.

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

quote:
Originally posted by Ana-Maria21

Am citit ce a-ti scris pana acum si vad ca nu a-ti zis nimic despre cum va intelegeti voi cu alte Sagetatoare sau Gagetatori.Eu sincer va spun acum am avut ocazia sa cunosc cateva sagetatoare dar nu m-am inteles cu ele.De ce?Nu stiu.Doar sunt la fel ca mine nu?Dar am avut asa ceva .....nu mi-a placut de ele(acum eu nu zic ca nu imi place de voi...Doamne fereste,nu am nimic cu voi).Dar am un prieten sagetator cu care ma inteleg super.Or fi gasetatoarele mai rele?Nu cred.Dar ma tot intreb de ce nu m-am inteles mai bine cu ele.

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda




Cred ca tocmai asta-i baiul!
O intrebare: de unde ai luat horoscopul pe 16 mai?


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Davidutza, de ce esti trista, iubita???!!! Te putem ajuta cu ceva? Macar cu o vorba buna, sau un umar?


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput