noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

da, am si eu pitici pe creier cu plimbarile! daca nu am alte prioritati majore, d egen copii,animale..etc...ma gandesc mereu cum sa fac sa ma mai perind pe undeva?

unde mergeti in luna de miere?

pe cat avetzi nunta si unde? abia astept s avad si eu poze cu voi.

pupici



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

quote:
Originally posted by roxanicea

da, am si eu pitici pe creier cu plimbarile! daca nu am alte prioritati majore, d egen copii,animale..etc...ma gandesc mereu cum sa fac sa ma mai perind pe undeva?

unde mergeti in luna de miere?

pe cat avetzi nunta si unde? abia astept s avad si eu poze cu voi.

pupici



roxi foto



nu am stabilit inca unde mergem in luna de miere. eu vreau costa rica, al meu vrea tenerife, inca negociem. am vazut ca tu ai fost in tenerife. se merita, ce zici?

nunta e pe 19 august, in bucuresti, de unde suntem amandoi. o sa pun si poze, sper ca week-endul asta, am avut probleme cu hardul si dl inginer ( ) a pus pe dvd-uri tot hardul la gramada. trebuie sa stau sa caut si sa selectez.

mormelvio, nu-i bai, ma gandeam doar ca oi fi simtit tu cumva ca am energie cat pentrudoi si de-aia m-ai pus de doua ori pe listutsa

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

sagetatoarele, eu plec la somnic, sunt franta de oboseala. noapte buna si vise placute!

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

eu zic s aoptezi pt costa rica. e mai misto, cred.
tenerifele sunt ok.....dar nu super spectaculos....asa cum ma astepatm si cum auzisem.
sua mergetzi in kenia si zanzibar...numai ca trebuie sa vedezti cum e cu vremea. la fel si pt costa rica...e posibil s afie perioada ploioasa...isi s aprindetzi uragane si ploi in caraibe in zoan aia.

pupici!!!!!!!!!!!

numai bine!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

roxanicea merci de incurajari...azi am 39 sapt implinite....deci nu cred ca mai dureaza mult pana o sa-mi tin in brate....abia astept, si sper sa fie mai comod decat in ultimele 2 saptamani....ca deabia mai stau in fund, sau in pat....e nasol de tot....
o sa fie baietel Alexandru Mihai si de prefereat ar fi sa nasc normal si cu epidurala, dar nu se stie niciodata, ca mai am ceva problm si poate fac cezariana, desi nu ma incanta idea. cu tarifele m-am cam edificat....dar sigur o sa ma simt penibil cand o sa pasez plicul....ma rog, sper sa faca sotul astea ca eu sunt f stangace la treburi de genul....asta e......
apropo de ziua mea de nastere ......fiind pe 1 decembrie am facut pariu cu un coleg(eram prin clasa a IV-a in '90) ca de ziua mea se pun steaguri....era primul 1 dec de dupa revolutie si auzim ca va fi sarbatoare si faze din astea....si pariul era pe 100 lei, inca bani la vremea respectiva(cel putin pt un copil) si dupa 2 sapt dupa ce facusem pariul, ma duc la el si ii zic sa-mi dea banii pe pariu....asta se uita dubios la mine si zice cum adica....si eu de colo...pai uita-te si tu...tot orasul e plin de steaguri si lumea sarbatoreste ziua nationala a romania...adica sarbatoresc ziua mea de nastere....si uite asa am facut 100 lei....
ahhh si a mai fost o faza, tot un pariu ca de ziua mea sigur nu sunt in romania pomi infloriti...si am castigat....

39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

fetelor suntem total depasite de situatie...pe pagina 4...asta da record...hai inapoi pe 1 ca nu-mi place deloc linistea de pe aici...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

iata horoscopul carierei pt noi sagetatoarele...pe saptamana care urmeaza:
Luni, compatibilitatea cu restul echipei este la un nivel inalt – ideile voastre se leaga perfect, iar sedintele de brainstorming vor fi un adevarat succes.

Spre mijlocul saptamanii, reusesti sa vezi lucurile in profunzime – una din marile tale calitati – si sa anticipezi posibile probleme cu mult inainte de a prinde radacini.

Incearca sa te detasezi putin de munca, petrecand weekend-ul intr-o atmosfera cat mai placuta si relaxanta.



Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor, am inteles ca in week-end nu intrati...dar azi e luni...ce faceti??

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

uite ca ma venit si eu ....;am fost plecata vreo 2 zile la bucuresti, dar am revenit !

seara placuta si nopate buna!
miha, multumim pt previziunile astrale.

arleena, mai ai asa putin pana sa vina pe lume gagalicea minunata! e baiat!!!!!! ce misto!!!!!!!!! bravos!

addinel cum a fost la botez? poze?

pupici tuturor!!!!!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Nu stiu cum suntem tot pe pagina 4... Nu-mi place!!! Sagetatoare, trezirea!!!!!!
Va pup.


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput