noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

iar e liniste pe la noi prin casutza???????
bag de seama....ca nu prea-s sagetzi pe forumu` asta...

revin sa vad cum mai merge trebulicea pe aici.

pupi


roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

prezent! fetele, eu sunt cam plouata zilele astea, dar promit sa imi revin repede si sa "sagetez" subiectul zi de zi.

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

Ati dori sa schimbati ceva in viata dv., mai ales pe plan sentimental. V-ati dori ca partenerul sa se implice mai mult in relatia de cuplu. In cazuri extreme va ganditi chiar la o despartire de actualul partener, mai ales daca pare a se contura o noua idila cu o persoana care v-a fascinat si v-a aprins imaginatia. Singurul sfat al astrelor ar fi sa nu iesiti cu scandal mare din actuala relatie.

uiati horoscopul de azi de pe kappa. la mine nu e deloc valabil.

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by addinel

Ati dori sa schimbati ceva in viata dv., mai ales pe plan sentimental. V-ati dori ca partenerul sa se implice mai mult in relatia de cuplu. In cazuri extreme va ganditi chiar la o despartire de actualul partener, mai ales daca pare a se contura o noua idila cu o persoana care v-a fascinat si v-a aprins imaginatia. Singurul sfat al astrelor ar fi sa nu iesiti cu scandal mare din actuala relatie.

uiati horoscopul de azi de pe kappa. la mine nu e deloc valabil.

pupici pe botici

nunta mea




si eu sunt cam plouata de aseaar...si cam pesimista. am primit ceva veshti nu tocmai pozitive..si tare sunt bedusolata. de sotz nu ma despart...asa ca nici pe al mine nu se prea potriveshte....

poate maine va fi unul mai nimerit.

va pupilesc si va asteptam la raport!

pupici!!!!!

roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

mai sigur la sagetatori era horoscopul?? ca nu bate deloc ...
Fetele plouate poate sunteti de la vremea asta urata......sau de la faptul ca iar trebuie sa mergem la munca dupa o mini vacanta...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

buna
si eu pe aici o sagetatoare mai coapta nascuta pe 21 dec.dar anu nu vi l zic,ca sunt secretoasasotul e leu si dupa cum am citit in multe zodii,suntem f.potriviti impreunala mine se potriveste.am vazut ca mai e cineva cu sot leu,nadia ce zici am dreptate?

o zi cu soare


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

bun venit carolada.

mai fetelor, nu ar trebui sa fim mai active? ca sagetatoarele asa-s din fire

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adeea spune:

Buna fetelor!
Sper ca ma promiti si mine in randul vostru.
Sagetatot 23/11/1974
Multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

adeea, bine ai venit si tu....

sagetatoareleeeeeee, trezireaaaaaaaaaa!

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

quote:
Originally posted by carolada
...sotul e leu si dupa cum am citit in multe zodii,suntem f.potriviti impreunala mine se potriveste.am vazut ca mai e cineva cu sot leu,nadia ce zici am dreptate?

o zi cu soare


carolada

www.camping-kasern-salzburg.com



Da, ai dreptate! Primul meu prieten (fost, acum) era tot leu; daca stii cum sa folosesti biciul ptr. dresaj, leu-sagetator e combinatia perfecta; parerea mea: cum sagetatorul are nevoie de libertate, leul e prea orgolios sa manifeste gelozii, asa ca totul e ok. Oricum eu in 3 ani nu i-am dat sotului nici macar 1 motiv de gelozii; i-am facut o data o faza, super tare, eram impreuna de cateva luni si a fost TOTAL neintentionat; a fost singura data cand si-a exprimat gelozia; m-a amuzat teribil; hai sa va povestesc.
Eram la el (acum la noi) dar eu aveam pe atunci un apartament; el era la servici, m-a sunat in drum spre casa si m-a intrebat unde sunt; i-am spus ca sunt la apartament (nu stiu de ce, asa mi-a venit pe moment) si el a zis ca vine sa ma ia si venim la casa; la care eu i-am spus clar si raspicat sa nu vina, ca vin eu la el si ne vedem la casa. A condus ca nebun pana acasa, gandindu-se (mi-a spus dupa) ca o sa stea in fata casei sa vada CINE ma aduce de nu vreau sa vina el sa ma ia. A intrat in casa si a venit glont spre usa din spate, ofticat nevoie mare ca am plecat la ap. dimineata si am lasat usa larg deschisa, cand m-a vazut afara; eu stateam lungita la plaja, in curte... A fost tare surprins. Si dupa ce m-am amuzat bine, si el mi-a explicat ca nu e funny, ca pe el chiar l-au apucat geloziile, i-am explicat si eu sa stea linistit si sa nu se gandeasca niciodata la tampenii de-astea, ca nu o sa aiba vreodata motive de gelozie; pur si simplu nu-mi sta in caracter... Dar a fost funny rau de tot; si acum, dupa 3 ani mai rad de el pe tema asta...


Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput