noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Scuze de amestecatura. Chiar ma intrebam unde mi-a disparut..."imi pare rau..."Inca nu m-am trezit bine!
Mesajul trebuia sa fie cam asa:
'Neatza, fetele! Cum o mai ducetzi? V-ati distrat in weekend? Sper!
Nicol, bine ai venit din concediu, desi cred ca ti-ai fi dorit sa mai fi fost vre-o 2 sapt!O spun din proprie experientzaImi pare rau da neplaceri, dar asta e viata! Poate acum va fi mai bine.Inghesuiala este uneori de folos! Poate se simt si ei si te ajuta cu fata.Macar te intelegi cu soacra? Ca eu nu m-am inteles deloc cu ea cit am stat la ei
Aaaa, si felicitari sotului pentru permis!"...
Sper sa acceptati scuzele!


poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Scuze de amestecatura. Chiar ma intrebam unde mi-a disparut..."imi pare rau..."Inca nu m-am trezit bine!
Mesajul trebuia sa fie cam asa:
'Neatza, fetele! Cum o mai ducetzi? V-ati distrat in weekend? Sper!
Nicol, bine ai venit din concediu, desi cred ca ti-ai fi dorit sa mai fi fost vre-o 2 sapt!O spun din proprie experientzaImi pare rau da neplaceri, dar asta e viata! Poate acum va fi mai bine.Inghesuiala este uneori de folos! Poate se simt si ei si te ajuta cu fata.Macar te intelegi cu soacra? Ca eu nu m-am inteles deloc cu ea cit am stat la ei
Aaaa, si felicitari sotului pentru permis!"...
Sper sa acceptati scuzele!


poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

dialnyko Scuzele se accepta. Da asa e as mai fi stat acasa si inca un. Numai ca sa stau cu Bia. Socramea ma ajuta si inainte ca duceam copilul la ea dimineata si o luam seara. Acum e plecata la tara cu toti nepotii are 4. Deocamdata este bine, sa vedem cum va fi cand se vor intoarce teroristii de la tara.
Ieri am fost cu sotul la peste iar eu am prin 2 pesti si o broasca testoasa, am reusit sa rup o lanseta si sa pierd toti pestii prinsi de sot .

Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

mormelviobine ti o fi o luna in concediu,te cred c ai fost bine dispusa c ai terminat lucru la bancasa fie intr un ceas bun!sa mi spui daca veniti incoace
tnicoletafelicitari sotului pt.permis.naspa ca stai cu soacra,dar daca te ajuta tot e bine
dialnykovad ca sunteti o familie de pescari inraiti



www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Carolada, inteleg ca eu sunt aia ametita si cu capul in nori, dar chiar sa-mi gasesc si companie nu ma asteptam...
Pai, mama draga, nu noi suntem pescarii! Ba, mai rau, sotul meu nici nu maninca peste!Desi eu tare as mai rontai din cind in cind cite o saramura tnicoleta era cu pescuitul sportiv si amator Sporturile noastre preferate sunt ... nu chiar in ordinea asta, dar pe aproape

poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

saliu

dyalnikopai n ai scris tu ca ai fost la pescuit si ai prins 2 pesti si o broasca testoasa ,ai rupt o lanseta si ai pierdut pestii prinsi de sot?de aici concluzia fireasca : sunteti pescari inraiti.de tnicoleta habar n aveam ca ea i profiin ale pescuitului

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

carolada: mama esti tare indragostita vad....asta-i de bine...
dar sa stii ca faza cu broasca si cu ruptul lansetei era scrisa de tnicoleta. citeste mai sus daca nu ne crezi!!!
Te pupic,
Miha

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanuelaan spune:

buna vreau si eu pe listuta sunt si sunt o sageata nescuta pe 29 11 1978 va pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialnyko spune:

Tank's Vio! Mi-ai luat-o inainte! Dar ce vrei, soro, daca ea a citit la mine de pescuit... (Nici macar nu stiu daca am rabdare sa pescuiesc) Dar, o scuz! Mai deunazi am postat si eu aiurea un mes. iar cind am vrut sa-l dreg mai tare am zapacit cititorii, postindu-l de 2 ori Cre-ca vremea e de vina
Va salut, si numai bine!

P.S. LA MULTI ANI, daca cumva sunteti sau aveti Alexandrii si Alexandre!Eu am!Sic! Sa mai adug si in cuvinte citeva urari ???

poze noi aici

www.dropshots.com/dialnyko" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

ha,ha,ha fetelor,acu am ochelarii pe nas si am vazut c aveti dreptate ,scuze.eh, oricum a fost buna faza, v ati mai inviorat si voi nitel
la noi ploua bineinteles asa ca ma duc sa mananc ceva sa mi innec amarul
o zi buna

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput