noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Salutare SAGETATORE din toata lumea
Imi cer scuze ca am disparut dar credeti-ma au fost momente cand chiar as fi vrut sa dispar si sa revin ca si cum nimic nu s-a intamplat.De ce spun asta???Ptr.ca am suferit enorm de mult in ultimele 2 luni ptr.ca am aflat ca sotzul meu avea o relatie cu o colega de serv.Dar acum sunt ffff.bine ptr.ca el mi-a recunoscut tot si acum incercam sa o luam de la inceput iar totul este ca inainte acum.Daca vrea cineva mai multe amanunte i-le pot da oricand dar nu vreau acum sa-mi amintesc (cu toate ca numai asta am in cap)si nici sa va stric seara cu asa probleme.Maine mergem la nunta unui coleg de-al sotzului unde vine evident si tipa si nu stiu ce reactie voi avea....


Acum va pup caci s-a facut tarziu si ma strica copilul sa ii aduc laptele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

Davidutza, fii barbata!!!
Du'te la petrecere ,zimte'te bine ,zambeste'i ironic si sfidator si pupa'ti cu drag barbatul, sa vada ca nu a reusit nimik din ce isi propusese.
Si daca vrei, cheama'ne pe noi, arcashele de pe topic sa ii tragem o sageata in frunte spargatoarei de case.

ti pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davidutza74 spune:

Iti multumesc ANDERRA,asa voi face deabia astept sa ajung sa ii vad fata pe care daca ma supara ii voi trage o sageata direct in cap.Am glumit evident cred ca nici nu o voi observa .Asa ca poate daca nu voi fii obosita va dau maine vesti despre nunta si cum se comporta o sagetatoare adevarata



Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

davidutzaimi dau seama ce a fost in sufletul tau, eu una n as putea nici sa ma gandesc la asta,nu stiu ce as face.draga de tine.sa ne zici cum a fost la nunta,da?distractie placuta.
dyalniko anderrabine ati venit.
mormelviopoti sa vezi aici niste poze din croatia(istria)http://community.webshots.com/user/sonnig102
daca vrei ceva informatii,iti dau cu placere
seara buna


www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna fetelor!!!!!!!!!!!!
ce ne-am inmultzit! de tare multicel n-am mai activat pe dc...dar incerc sa recuperez
bine ati venit celor noi!
ada, ce poze dragutze am vizionat! multumim!

duminica placuta si clipe minunate de weeekend, tuturor!

pupici


roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Salutare gagici, bine ati venit cele noi pe aici.
Carolada: multumesc de poze, super dragute. Am spus ca nu cred ca o sa ajungem prin zona voastra pt ca avem concediu numai in septembrie si atunci am hotarat ca mergem cu niste prieteni in grecia, desi eu tare asi fi vrut in Croatia....no, dar asta e...ramane pe anul viitor Croatia, iar la tine nu zic hop pana nu am sarit...adica...si eu si sotul meu suntem doua firi tare zabauce, ne apuca ceva si gata...imediat trecem la fapte....nu prea stam sa ne gandim si sa le clocim...ca daca facem asta stim amandoi ca vom renunta...asa ca mai stii ce ne apuca in careva zi...si ne urcam in masina si venime la voi...ca doar cort avem, si toate cele necesare...Apropo, ai idee cati km sunt din Satu Mare pana la voi??? Ca sa fac niste calcule sa vad daca merita sa venim intr-un week-end....
Davidutza74: fii tare, sagetile nu se lasa niciodata calcate in picioare...nu de alta dar tare inteapa..

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Am uita sa va zic ca sambata viitoare trebuie sa ma duc la Arad sa dau un test....asa ca am de invatat, si nu am chef deloc. Oricum partea naspa e ca toata lumea se asteapta sa iau testul cu nota maxima pt ca de acest rezultat depinde daca voi acupa un post mai mare decat cel de acum...sau nu...lasand la o parte alte avantaje....cum ar fi o prima frumusica, etc.... Asa ca ma duc sa ma apuc de invatat...

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

mormelvio 855 km sunt de la satu mare la salzburg (prin budapesta,drumul cel mai scurt).daca va hotarati veniti daca ziceti ca sunteti echipati.iti tin pumnii pt.test, du te si invata .si eu cu barbata miu suntem f.spontani, daca el zice hai sa mergem undeva eu n astept sa zica a 2a oarace i mai rau ca el nu se poate hotari,mereu schimba planurile de vacanta. de ex.anu trecut am vrut sa mergem intai romania,turcia,grecia.a venit gripa aviara acolo,ne am hotarat pt.franta.au inceput problemele in paris cu incendii,hai in portugalia, dar portugalia e cam departe, hai mai bine in spania.dar cum mergem in spania ca tre sa trecem prin franta?hai cu feribotu din italia la barcelona si dupa aia la pamplona.pana la urma am trecut razant prin sudu frantei si am fost la barcelona,nordu spaniei ,andora si coasta de azur. acu sa vad ce surprize m asteapta anu asta pt.concediu
roxaniceabine ai revenit, chiar ma intrebam unde esti,sper ca s toate in regula la tine
va pupi

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

mormelvio, bafta la test.


16+

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi66 spune:

Mormelvio - Bafta la test!Dar ce lucrezi in prezent?Daca urci pe o treapta, ierarhica, sa stii ca vei lucra mai putin.

davidutza - asta ti-ai spus-o asa ca sa te incurajezi ca nici nu te vei uita la ea.Stiu ca nu ti-e tot una.Sagetatoarele sunt f.geloase, dar poate tu nu esti asa de vulcanica.Sper!Eu sunt curioasa cum de a cazut al tau sot in ispita?!

monigue - asa se face.Se imbina utilul cu placutul.Calci si te uiti si la TV.De vineri prindem si noi romanii.Am DigiTV.Dar nu am ProTV si ACASA.Cine mai are DigiTV?
Cat despre curatenie, pentru mine e un deliciu.As lua fiecare coltisor de cate doua ori, problema e ca oasele si varsta nu iarta.Vina e si a mea ca am luat pe mine 30 kg.De 8 am scapat in 5 luni.

Va pup!

Mergi la inceput