noi sagetatoarele

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Mai da chiar nu mai trece nimeni si pe aici.Hai ca mai pun horoscopul pentru maine poate ....poate mai treceti si pe aici.

8 iunie 2006

Sunteti tentat sa amānati o vizita programata pentru azi, cu riscul sa tensionati relatiile cu partenerul de viata.

Se pare ca sunteti indispus din cauza unui esec īn afaceri. Pastrati-va calmul si limitati-va la activitati de rutina, care va solicita mai putin!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

neatsa la sagetatoare! gagici, pe unde umblati? numai pe paginile 3, 4, 5, ... ? haideti la taifas! noroc cu ana maria ca mai invioreaza topicul

pupici pe botici

"Daca faci ceea ce ai facut dintotdeauna, vei obtine ceea ce ai obtinut dintotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Salutare sageti! Cam slaba miscarea pe aici...si eu care credeam ca voi stati la taifas la greu..si eu nu o sa am timp sa citesc tot...
Eu am avut o saptamana infernala...De cand am venit din concediu nu reusesc sa-mi revin. Abia astept sa vina week-end-ul!!!
Va pup pe toate...ca poate asa o sa fiti mai active!

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Deci asa sta treaba cu concediul?Astepti tot anul sa vina si dupa stai o saptamna sa-ti revii?
Ce mai faceti voi fetele...stati ca va pun si horoscopul pe ziua de azi.
9 iunie 2006

Astazi dati dovada de mult curaj īn afaceri.

Va sfatuim sa tineti seama de sfaturile unei rude mai īn vārsta.

Dupa-amiaza s-ar putea ca partenerul de viata sa va reproseze ca nu va ocupati destul de problemele casei. Va sfatuim sa nu va enervati si sa va īntrebati daca nu cumva chiar are dreptate.

Nu va mai cert ca nu intrati azi pentru ca nu iimi prea plac cum suna horoscopul azi.Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

mah..se pare ca mi se cam potriveste horoscopul azi....ca de cand m-am trezit ma tot gandesc cum sa fac sa ne mutam, sa vand afcerea pe care o avem si alte multe variante...pe care le am in cap....
Cat despre barbat...si acolo are horoscopul dreptate ca imi cam neglijez familia...si mai ales casa...asa ca m-am hotarat si am angajat o femeie sa faca curat...ca eu cu serviciul meu...nici pe net nu am timp sa intru sa vad ce ati mai scris...dar de altceva nu mai zic.....
Va tuc pe toate!

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by Ana-Maria21

AAA si inca ceva.Sagatatorii sunt prieteni foarte buni nu?Sunt in stare sa dea si camasa de pe ei pentru cineva?Va simtit mai implinite cand ajutati pe cineva,cand cumparati ceva unei persoane dragi?Eu una ma simt mai bine decat sa cumpar pentru mine.Voi cum sunteti?

http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda



ma regasesc si eu intru totul ce-ai scris tu.
ma bucura enorm sa pot s afac un cadou sau o bucurie act de mica persoanelor din anturaj ,prietenilor sau rudelor.



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Aaaaa....sa va povestesc din concediu...pai mai...am fost plecati 10 zile...ca in fiecare an in luna mai...la parinti acasa si pe la frate-miu un pic...si chiar f f putin (o noapte)la bunica-mea.
Traseul il schimbam in fiecare an..ca sa vedem locuri noi pe unde mergem. Asa ca anul asta am plecat asa: Carei-Satu Mare-Baia Mare-Borsa-pasul prislop in muntii Rodnei-si oprirea in Targu Neamt. Apoi am continuat cu Tg Neamt-Roman-Bacau- Buzau (o oprire de vreo 3 ore ca sa-mi cunosc cateva colege de acolo cu care vorbisem numai pe netul intern de la serviciu)si apoi oprire la Galati, la parinti, unde am stat cea mai mare parte a concediului. Cea mai tare surpriza mi-a facut-o frate-miu, pt ca mi la adus pe Eric, puiul lor care a implinit 2 ani in luna mai, si pe care nu-l vazusem de la 1 an. Am fost super incantata de ideea de a petrece cat mai mult timp cu el si cu parintii, asa ca al meu fratior mi l-a adus pe Eric la Galati si ne-am bucurat din plin de o vreme superba cu temperaturi mamaxime de 35-38 grade. A fost super...
Am fost insa si socata de faleza Dunarii pe care de cand ma stiu nu am vazut-o asa...la o luna dupa inundatiile masive din aprilie, inca o jumatate din faleza pietonala era sub apa....ca sa nu mai zic de mizerie si miros de apa statuta...naspa de tot....
Apoi am mers pt 3 zile in Bucuresti, ca sa stau si cu fratemiu un pic...dupa care am plecat spre casa...prin Brasov..pe la bunica-mea, unde am si innoptat...ca e destul de lung drumul...si asa l-am mai impartit un pic. Ne-am oprit in drum spre casa la Sighisoara ca sa vedem castelul...si un pic la Cluj..ca sa o vedem pe una din surorile sotului...si ca sa mancam ca eram lihniti dupa o zi intreaga de mers cu masina. Seara tarziu am ajuns acasa, pana la ora 1 noaptea am descarcat masina si am facut dus...iar la 7 trezirea ca incepe din nou serviciul.... si sa nu va zic cat am avut de descarcat, ca mi-a pus maica-mea de toate, de la covoare si farfurii...pana la peste, de care trebuie sa mananc zilnic la tiroida mea...si de care am cumparat vreo 15 kg si 2 lazi frigorifice de alea de voiaj ca sa-mi aduc pestele aici. Nebunie frate...nu gluma....
Asa ca dupa o astfel de calatorie, am ajuns mai obosita decat cand am plecat...ca de altfel in fiecare an in luna mai..cand facem acelasi drum...numai ruta o schimbam, ca destinatia e mereu aceeasi...
Luna septembrie e rezervata in schimb pentru adevaratul concediu, cel de odihna...cand plecam pe undeva prin tari straine, sau in statiuni locale romanesti...dar fara familie...numai noi..ca doi porumbei...si facem nebunii la greu...ca poate poate se prinde vreun bebe atunci...
Cam atat va povestesc...
O sa incerc sa-mi conving sotul sa faca niste stop cadre de pe caseta video de pe care am filmat si sa mi le puna pe undeva pe net sa le vedeti si voi...ca peisajele sunt superbe in munti in aceasta perioada a anului...ca sa nu mai zic de al meu nepotel...pe care imi venea sa-l mananc cu tot cu pampersi...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

quote:
AA si inca ceva.Sagatatorii sunt prieteni foarte buni nu?Sunt in stare sa dea si camasa de pe ei pentru cineva?Va simtit mai implinite cand ajutati pe cineva,cand cumparati ceva unei persoane dragi?Eu una ma simt mai bine decat sa cumpar pentru mine.Voi cum sunteti?

Sa stii ca si eu sunt la fel. Cumpar la toata lumea tot felul de prostii, de Carciun am cumparat la toti colegii cate ceva, si sunt vreo 25, chiar daca erau lucruri minore...nu m-am putut abtine. La fel fac si cand avem ceva bun la masa, sau gatesc ceva mai deosebit,(sa gatesc eu e un lucru tare rar) chiar daca nu e un eveniment special, imi place sa invit prietenii la noi si sa ne simtim bine impreuna...

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

carolada e al vostru campingul de langa salzburg?

scuze ac te intreb..dar site-ul e tare misto si cred ca pozele-s pe act se poate de realiste. m-ar interesa...poate ajungem si noi mai pe la sf verii....

multumim!

pupici tuturor!



roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Chiar ca asrat foarte bine campingul...si unde mai pui ca e si foarte aproape de mine....

Nunta noastra 06.09.2003
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=549535785&security=moKWll

Mergi la inceput