FIV - 71

FIV - 71 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj

Sa ne fie cu noroc la toate!!!


Felicitari, Bety !





Andreea.Pozele mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Bety tare ma bucur ca ai reusit, felicitari si sarcina usoara. Gina , felicitari si pentru tine, nu-i nimic ca numai unu, bine ca e fixat acolo unde trebuie, sarcina usoara in continuare. Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Lachi, Victoria, din pacate, n-a reusit!Bety, parca tot la Giulesti a facut, dar nu sunt sigura!

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

imi pare rau pentru Victoria... nu am fost pe faza cand a postat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Bety, ma bucur pentru tine! Eram sigura ca esti gravidutza. Sufletul meu asa imi dicta. FELICITARI! Sa ai o sarcina usoara si bebei norocosi si frumosi la fel ca mamicuta lor. va pup dulce si sa ai grija de comorile micute!
Ginuta, Felicitari! Esti o mamica fericita! Sa ai o sarcina usoara si un bebe norocos si mancacios. Sa fiti sanatosi!
Lachi, sper sa nu se supere fetele dar iti voi raspunde eu. Veronici si Bety sunt pacientele dr. Moisa si au facut FIV la Giulesti cu prof. Marinescu. Si Ginuta tot la Giulesti tot cu prof. Marinescu.
Pana acum toate fetele care au facut FIV cu prof Marinescu au reusit. Sper sa le calc pe urme cat de curand.
va pup dulce si sa auzim numai de gravidute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Multumesc mult MRL pentru lamuriri.

Unde-i Monica-Elena sa vada rezultatele de la Giulesti???? Ca prin martie spunea ca nu a reusit nici una in februarie la Giulesti. In februarie a fost Veronici si dupa aceea restul fetelor. Eu sunt convinsa ca reusesc mai multe la Giulesti comparativ cu Medsana, doar ca nu intra toate pe forum si acolo nefiind pe loturi nu ai cum sa tii pasul cu reusitele/nereusitele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

MRL rectific Bety pacienta dr. MOISA ,fiv cu DR. Marinescu si pacienta si FIV DR. Marinescu

GINA 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Am incurcat-o de tot .
Am vrut sa spun in continuare ca eu sant pacienta domnului prof. si Fiv -ul tot dansul la facut.


GINA7+ - imi place mai mult asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Ginuta,frumoasa semnatura .Of,ce-mi doresc sa-mi pot pune si eu asa o semnatura....

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

da ce harnice ati fost azi! Cred si eu la asa vesti.
Gina ma bucur ca sarcina merge bine si problemele se vor rezolva si ele, inseamna ca esti pe calea cea buna.
Betty cei din urma au fost cei dintai , de abia astept peste 2 sapt sa ne spui cum stai cu recolta (fasolicile, floricelele, cum vrei sa le spui).
Acum ma faceti sa-mi fie greu sa ma hotarasc , daca la Giulesti sau la Szeged. Astept sa vad ce zice si andicu cu cheltuielile si apoi si hotaram.anul asta depinde de pret.
Andicu ar trebui deja sa incepem cu galeria pt tine
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Bety felicitari,sa-ti dea Dumnezeu sarcina usoara si sa nasti sanatosi si mincaciosi!

Cristinici ma alatur si eu galeriei pentru Andicu

Va

ADELA

Mergi la inceput