Povesti dupa idei furate

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliacm spune:

quote:
Originally posted by qsar


.....Nu mi-am propus sa scriu o carte, dar planul meu este sa printez fiecare poveste ca pe o carticica, pentru un plus de autoritate si "credibilitate": "Vezi? Scrie aici, in carte!"
Pana creste piticul meu am destul timp sa fac si ilustratiile penru carticele - si daca le-as face in fresca si tot as avea timp.



Sa crezi tu ca ai timp destul!! Apuca-te de treaba acu' ca nici nu te dezmeticesti tu bine ca el a si crescut!

Felicitari pentru povesti. Abia astept si urmatoarele!
Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

quote:
Originally posted by iuliacm


...Sa crezi tu ca ai timp destul!! Apuca-te de treaba acu' ca nici nu te dezmeticesti tu bine ca el a si crescut!
...Iulia


Multumesc pentru raspuns,
Dupa cum vezi, m-am apucat.Oricum nu voi putea sa acopar toate "temele" dar as vrea sa fiu pregatita pentru o parte dintre ele si cu metoda asta complementara cu povestile.
Cred totusi ca doi ani imi vor fi de ajuns, daca nu ma voi descurca din mers.

Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

quote:
Originally posted by ENYA

Iuupiii! Abia astept. Da o cautare dupa "Operatiunea...OLITZA", poate te ajuta mesajele de acolo.
Amalia si Vladi


Multumesc!
Imi poti posta link-ul?
Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

A aparut un subiect legat de povesti cu efecte secundare nedorite si neasteptate:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7358
Q (Gabriela)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pentru a nu se pierde in negura forumului si nu inainte de a-mi cere scuze in cazul in care consideri ca nu am procedat bine si cu speranta ca ceea ce am facut eu sa se realizeze la locul potrivit pe acest site mi-am permis sa plasez povestile tale la mine pe site. In cazul in care nu doresti acest lucru te rog sa-mi spui si le voi scoate de acolo.

Marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Draga Gabriela, dar pentru suptul degetului nu ai ceva? Sofia are doar 7 luni, dar in curand vom avea nevoie..

Sabina & Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Q, ce se intampla cu tine? Unde ai disparut? Mai da-ne un semn de viata!
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ENYA spune:

quote:
Originally posted by cl

Q, ce se intampla cu tine? Unde ai disparut? Mai da-ne un semn de viata!
Claudia



Cred ca-i ocupata cu povestioara ptr Vladi care nu cere la olitza!

Amalia si Vladi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana M. spune:

Draga Qsar, sunt minunate povestioarele tale ! Atat de minunate incat poti sa-ti spun cu mana pe inima ca ma voi lasa de bombonici ! EU ! Chiar m-ai convins ! Auzi, n-ai si o poveste PENTRU MAMICILE CARE MANANCA PREA MULT SI SE-NGRASA ? :))))))))
Ar fi ceva, nu?
Anyway, m-ai lasat paf cu ce-am citit, cu atat mai mult cu cat noi ne mai dorim un bebe, de preferinta (daca vrea Doamne-Doamne!) baietel, pe care vrem sa-l cheme chiar.....DINU !!!!! Asa ca nutresc in sinea mea speranta ca povestioarele tale sunt un mic semn !

Te pupam !


Dana M. si Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Va multumesc din suflet tuturor pentru raspunsuri.
Marius, faptul ca ai considerat potrivit sa pui "Povestile Dinului" pe site-ul tau este pentru mine un compliment si iti multumesc; noi abia am inceput sa constuim site-ul nostru si acolo vom plasa povestile cu ilustratii si cu tot tacamul, dar mai dureaza.

Imi cer iertare ca nu am raspuns suficient de repede la mesajele voastre dar in aceasta perioada alergam foarte mult pentru ca BB Dinu vine acasa - marti 22 aprilie! (Trecem la faza finala a procedurilor de adoptie.)
Promit ca o sa imi gasesc timp sa continui cu povestile dar...

Va multumesc,
Q (Gabriela)

Mergi la inceput