Medic pediatru ortoped

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Noi am fost multumiti de dr. STEFAN de la plo. EFORIE., daca vrei iti pot da si programul d_lui.

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns burteaioana spune:

va multumesc !a-ti raspuns unei persoana si a-ti ajutat doua sau mai multe .si fata mea ara o problema sper nu grava dar doream un medic ortoped pediatru bun si voi ma-ti ajutat fara sa intreb, am mai pus intrebarea pe site dar nu a avut inpact probabil nu a fost formulata bine oricum multumesc chiar saptamanu aceasta ma voi duce cu fata la medic sa vad ce are sper sa nu fie grav.multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Multumesc de raspunsuri
Am fost la dr. Jianu pana la urma, la Medicover -Plevnei. A examinat-o atent si mi-a spus ca n-are nimic. I-am dus si radiografiile facute acum un an, a spus ca e ok. O fisura cum a avut ea, la varsta ei se vindeca definitiv in 3 luni, cu gips de maxim 3 saptamani.
Sper sa fie bine.. o s-o mai urmaresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Adriana,cum ti sa parut dr, Jianu?Si eu caut un ortoped bun pentru fetita mea care atunci cind merge glezna se indoaie spre interior si i-mi da senzatia ca merge in x.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

quote:
Originally posted by sanse

Adriana,cum ti sa parut dr, Jianu?Si eu caut un ortoped bun pentru fetita mea care atunci cind merge glezna se indoaie spre interior si i-mi da senzatia ca merge in x.Multumesc



Nu stiu ce sa spun, nu mi-a facut nici o impresie. Noi am fost la el ca sa ne confirme daca piciorusul e in regula si daca intr-adevar exista acea formatiune in plus langa rotula. El ne-a linistit, mai mult sau mai putin.
Dar ma bazez pe faptul ca are in spate ani de experienta, si-ar fi dat sema daca era ceva in plus.. Mai mult de asta l-am ales.
Succes cu fetita..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Multumesc pentru raspuns.Vom suna sa vedem cind il gasim si mergem si noi la el .Poate nu-i asa de grav....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliana spune:

Daca spuneti ca doctorul Neagoe este mai calm si mai bun si explica mai bine poate stiti cumva si un program al dansului sau cel mult un nr de telefon.
Eu sunt din Craiova si vreau sa ajung la Bucuresti cu Oana.
Multumesc.

neliana anghel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yryna11 spune:

si eu am nevoie de un ortoped bun. As dori sa merg la Tm cu fetita mea. Are 7 luni si s-a nascut cu degetelul mare de la mana stanga indoit la 90 de grade.Pana la 5 luni mai pocnea si se indrepta,dar acum i s-au intarit oasele si a ramas blocat.Un ortoped ne-a zis ca s-ar pute sa fie chist pe tendon,dar nu a mai intalnit asa ceva la un bebe.Altul a zis ca trebuie operata neaparat.Noi nu am vrea sa o operam.Nu o deranjeaza deocamdata si nici nu o doare.daca s-a mai confruntat cineva cu un caz asemanator as dori sa-mi scrie .Chiar nu stiu ce sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akarika spune:

BUNA ,VIL RECOMAND PE DN DOCTOR BURNEI DE LA BUDIMEX E UN MEDIC FFF BUN.SANATATE TUTUROR

Mergi la inceput