Aparat de masaj bun!

Aparat de masaj bun! | Autor: Indra

Link direct la acest mesaj

Acum ceva vreme a fost postat un mesaj referitor la masaje eficiente. Si cineva a gasit un aparat de masaj de la Philips, cu un sistem cumva similar cu Starvacum-ul.

Eu l-am comandat si vroiam sa va spun ca sint super incintata de el.

Dana & Anisia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

E intr-adevar bun, insa nu se poate folosi in zona abdomenului.
E bun pt cele care au pb cu picioarele, soldurile, gambele...

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

de ce nu in zona abdomenului?


Anca si Alexandra (10 nov.2003)

http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

http://www.magnetoterapie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Despre ce aparat vorbiti?Cumva acesta:http://www.domo.ro/produs.php?id=P:1453? Daca e acesta, vreau si eu mai multe detalii...eu l-am vazut in magazin,dar mi s-a parut ca nu e cine stie ce. Cum il folositi, dupa cat timp a dat rezultate...
Multumesc!

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonita spune:

Ce aparat Erica?spune repede
Si cat costa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Pai, asta: Philips Cellese. Vedeti ca difera preturile, la Domo e mai ieftin si aveti si 5% reducere comandand pe net...
Nu e bun in zona abdomenului , asa scrie pe el, nu stiu de ce. Acesta e si motivul pt. care l-am vandut.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Scuze, am facut reclama fara sa vreau, in ideea de a ajuta fetele sa cumpere de unde e mai ieftin... N-am actiuni acolo.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Eu una l-am flosit si pt. abdomen, si repet sint tare incintata. Ma dau cu o crema anticelulitica si dupa acea merge super!!!

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina V spune:

Una dintre fete zicea..."dupa nastere sotul meu mi-a facut cadou aparatul de vibromasaj,l-am utilizat zilnic timp de cateva zile pana cand am observat ca efectiv imi deplasa grasimea si imi facea ca niste noduli.am intebat pe o doamna care-l folosea demult timp si mi-a spus acelasi lucru.deci va sfatuiesc sa nu-l cumparati."

Am vrut sa imi comand si eu aparatul , dar dupa ce am citit ce a scris karfe m-am razgandit.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

quote:
Originally posted by Sabina V

Una dintre fete zicea..."dupa nastere sotul meu mi-a facut cadou aparatul de vibromasaj,l-am utilizat zilnic timp de cateva zile pana cand am observat ca efectiv imi deplasa grasimea si imi facea ca niste noduli.am intebat pe o doamna care-l folosea demult timp si mi-a spus acelasi lucru.deci va sfatuiesc sa nu-l cumparati."

Am vrut sa imi comand si eu aparatul , dar dupa ce am citit ce a scris karfe m-am razgandit.

poze




Aparatul asta nu face vibromasaj! Pe partea care se aplica pe piele are doua cilindre intre care este pozitionata un fel de pompita care actioneaza ca un vacuum!

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Fetelor,dar puneti si o poza,sa vad si eu despre ce vorbiti.

Mergi la inceput